Незвичайний, але ефективний засіб для чищення матраца - лише 10-15 хвилин і плями немає

На матраці можуть з’являтися різні плями, деякі досить стійкі. Однак не поспішайте йти в хімчистку: можна навести лад із матрацом і в домашніх умовах. Якщо діяти швидко, будь-які сліди можна легко вивести без пральної машини, передають Патріоти України.

Щоб очистити матрац від плям, використовуйте косметичний засіб – піну для гоління. Звучить незвично, але лайфхак точно спрацює, повідомляє Express.

Як тільки матрац забруднився, потрібно очистити його від плями. Для цього спробуйте нестандартний спосіб за допомогою піни для гоління. Ви можете здивуватися, але цей крем насправді є одним з кращих засобів для чищення матраців.

Як вивести пляму з матраца за допомогою піни для гоління? Нанесіть продукт на забруднену ділянку та залиште на матраці на 10-15 хвилин, перш ніж витерти чистою губкою. Так спирт, який міститься в кремі для гоління, вбереться і зможе видалити пляму. Метод добре працює зі свіжими забрудненнями. Однак трюк допоможе впоратися і з плямами, які "живуть" на матраці кілька років.

Для кави як у кав’ярні: Що зробити, щоб молочна пінка не осідала

п’ятниця, 22 вересень 2023, 18:09

Смачну каву з пишною молочною пінкою можна приготувати, не виходячи із власного дому. І для цього знадобляться прості інструменти, передають Патріоти України. Окрім чашки із завареною кавою та молока знадобиться мікрохвильовка, а також один із "спецінс...

Виберіть інструмент, який найбільше подобається - і дізнайтеся музику своєї душі.

п’ятниця, 22 вересень 2023, 17:08

Це не просто тест, це ковток свіжого повітря, передають Патріоти України. Отже, все, що вам потрібно, це вибрати музичний інструмент…. У вас фіолетова душа … Боже мій, яка вона прекрасна. Це дуже чуттєва і вразлива душа. Люди з такою душею неймовірно д...