Незвичайний тест: Що ви бачите на картинці - качку чи кролика?

Більшість людей спочатку бачать качку, а потім - кролика. Але головне в цьому тесті зовсім інше, передають Патріоти України.

Що ви бачите? Качку чи кролика? Це знаменита оптична ілюзія, яка передбачає, що на одному зображенні можна побачити відразу двоє тварин: або кролика, або качку.

Яку тварину бачите ви? І коли ви бачите одне із зображень, вам вдається переключитися на інше?

А тепер найголовніше питання: як швидко у вас виходить переходити від одного способу сприйняття до іншого?

Більшість людей спочатку бачать качку, а потім – кролика. Але питання полягає в тому, наскільки легко вам вдається змінити цей образ в своїй голові. Чи багато розумових зусиль для цього необхідно?

Перша версія зображення була створена в 1892 році гумористичним німецьким журналом Filiegende Blattera, але пізніше фотографія була опублікована Людвігом Вітгенштейном в його «Філософських дебатах» як ілюстрація опису двох різних способів, якими ми можемо бачити речі.

Змінюється не картина, а спосіб нашого візуального сприйняття. Такі поняття, як «качка» і «кролик», змушують наш мозок створювати різні образи з одного зображення.

Психолог і письменник Річард Уайзман прийшов до висновку, що здатність чергувати двома способами пов’язана з нашими творчими здібностями.

Як стверджує Уайзман, коли людина змінює візуальний образ з качки на кролика і навпаки, відбувається зміна в тому, як вона бачить і розуміє світ.

30 грамiв горіхів творять дива: Чим корисний для організму цей дивовижний продукт

неділя, 1 жовтень 2023, 17:44

Горіхи - надзвичайно корисний для організму продукт, особливо волоські, як найпоширеніші в наших краях. Щоправда, багато їсти їх не слiд через велику калорійність - 30 грам цілком достатньо, радить кардіолог Наталія Циганкова, передають Патріоти Україн...

Подряпини з тарілок можна прибрати лише одним засобом - він 100% є у вашому будинку

неділя, 1 жовтень 2023, 17:08

Незалежно від того, дбаєте ви про них чи ні, білі тарілки з часом неминуче втрачають свій гарний блиск, з’являються непривабливі чорні плями, а також подряпини. Але будьте впевнені: є ефективні способи розв'язати цю проблему та очистити посуд до блиску...