Незвичайний тест: Ви бачите качку чи кролика?

Більшість людей спочатку бачать качку, а потім – кролика. Але головне в цьому тесті зовсім інше, передають Патріоти України.

Що ви бачите? Качку чи кролика? Це знаменита оптична ілюзія, яка передбачає, що на одному зображенні можна побачити відразу двох тварин: або кролика, або качку.

Яку тварину бачите ви? І коли ви бачите одне із зображень, вам вдається переключитися на інше?

А тепер найголовніше питання: як швидко у вас виходить переходити від одного способу сприйняття до іншого?

Більшість людей спочатку бачать качку, а потім – кролика. Але питання полягає в тому, наскільки легко вам вдається змінити цей образ в своїй голові. Чи багато розумових зусиль для цього необхідно?

Перша версія зображення була створена в 1892 році гумористичним німецьким журналом Filiegende Blattera, але пізніше фотографія була опублікована Людвігом Вітгенштейном в його «Філософських дебатах» як ілюстрація опису двох різних способів, якими ми можемо бачити речі.

Змінюється не картина, а спосіб нашого візуального сприйняття. Такі поняття, як «качка» і «кролик», змушують наш мозок створювати різні образи з одного зображення.

Психолог і письменник Річард Уайзман прийшов до висновку, що здатність чергувати двома способами пов’язана з нашими творчими здібностями.

Як стверджує Уайзман, коли людина змінює візуальний образ з качки на кролика і навпаки, відбувається зміна в тому, як вона бачить і розуміє світ.

Чим швидше вам вдається переключитися з однієї тварини на іншу, тим більш творчою і цілісною людиною ви є.

Городникам на замітку! Підгодуйте цим огірки - урожай буде бомбічним

четвер, 1 червень 2023, 18:15

Готові посперечатися, що ви навіть не знали, який секретний засіб здатний знищити бактерії в огірках, при цьому зберігши їхній смак. Заінтриговані? Насправді, все просто. Підживлення аспірином врятує ваш урожай і зробить його в два рази краще, передают...

Що робити, щоб огірки не гірчили- лайфхаки, які зроблять ваші овочі смачнішими

четвер, 1 червень 2023, 17:14

Огірок - один із улюблених овочів. З нього можна приготувати різні салати або ж законсервувати і смакувати взимку, передають Патріоти України. Але досить часто смак огірків псує кукурбітацин – це органічна речовина, що має легкі токсичні властивості. Я...