Ні антибіотиків, ні ГМО! Як вибрати справді безпечне куряче м’ясо

Завжди звертайте увагу на його зовнішній вигляд. На поверхні не повинно бути липкої або слизької плівки. При натисканні на м’ясо на ньому на кілька секунд має залишитися вм’ятина, передають Патріоти України.

На несвіжому продукті вм’ятина залишається надовго, а на неякісній курятині вм’ятина взагалі не з’являється. Також слід звернути увагу на стан шкіри. Вона має бути без надрізів і проколів.

М’ясо курки має бути рожевого кольору. Від покупки м’яса із плямами синього відтінку краще утриматися. Швидше за все, курка померла від хвороби або зазнала неправильної обробки.

М’ясо жовтого відтінку говорить про те, що курка стара і після приготування буде жорсткою та несмачною. Визначити вік курки можна, помацавши кінчик грудної кістки. У молодих особин він еластичний, а у старих твердий.

При покупці курки в магазині необхідно звертати увагу на цілісність упаковки. Зазвичай заводська упаковка завжди герметична. Якщо ж на ньому є проколи або надрізи, краще за таку курочку відмовитися.

Зверніть увагу і на запах продукту. Для маскування неприємного запаху гниття в магазинах можуть використовувати різні хитрощі – наприклад, замаринувати м’ясо. При покупці маринованої курки слід бути обережним. Складніше із замороженим м’ясом – його якість визначити неможливо. Тому слід кілька разів подумати, перш ніж купувати такий продукт.

З таким тістом пельмені будуть найсмачнішими - секрет в одному компоненті

п’ятниця, 23 лютий 2024, 10:09

Пельмені потребують затрат часу, але вони неймовірно смачні. Мало хто зможе відмовитися від порції з ними. Переважно роблять акцент на фарші, а тісто роблять прісним. Але є кулінарний секрет покращення смаку. Пельмені будуть збирати найкращі слова вдяч...

Холерик, флегматик або…? Виберіть фігуру - і дізнайтеся, який темперамент у вас

п’ятниця, 23 лютий 2024, 9:08

Виберіть фігуру, яка вам найбільше сподобалася. Нижче дивіться результат тесту. Отже, якщо ви вибрали, передають Патріоти України. Ви – флегматик. Вас майже неможливо збентежити або «збити з шляху». Ви неспішно пересуваєтеся по життю, але майже ніколи ...