Ні, це не здоров'я! Цитата Уїнстона Черчілля про те, що важливіше за гроші

Багато хто вважає, що найважливіше у житті - гроші. Інші кажуть, що найважливіше - здоров'я. Хочеться погодитися з кожним. Адже без грошей жити справді складно, передають Патріоти України.

А без здоров'я жодних грошей не потрібно. І здається, що немає нічого важливішого, але Вінстон Черчілль знайшов це. Ця річ справді важливіша за все інше. І, до речі, ця цитата звучить як хороший тост, інформує Ukr.Media.

«Не бажайте здоров'я та багатства, а бажайте удачі, бо на Титаніці всі були багаті та здорові, а удачливими виявилися одиниці!»

Точно підмічено. Адже якщо людина не має багатства, то їй може повести з хорошою роботою, з доброю другою половинкою, з машиною і так далі. І вже відсутність великих грошей не так напружуватиме. Адже практично всі запити будуть закриті у найкращому вигляді завдяки удачі.

Про здоров'я можна сказати те саме. Якщо людина хвора, то за допомогою удачі вона видужає. При цьому удача дозволить не потрапляти в ті події, де здоров'я вже не допоможе, як цей приклад із Титаніком. Адже ми всі бачили ті приклади в житті, коли в людини було добре здоров'я, але жила вона не так довго.

Взагалі, якщо замислитися, наше життя багато в чому складається саме з вдачі. Успішні люди про це не говорять, але вони успішні навіть тому, що був успіх. Я подивився б на успішних людей, якби вони народилися з проблемним здоров'ям. Якби вони народилися в менш розвиненій країні і таке інше.

Але ні, їм пощастило. Найбагатші люди. Зазвичай, їм пощастило народитись у країнах першого світу, пощастило, що батьки підтримували, а друзі допомагали. І ніхто не думає про те, що було б, якби не було успіху. Навіть удача вчасно перейти дорогу. Я думаю, що у багатьох із вас були такі історії, що удача врятувала життя.

Так чи інакше, люди все одно постійно кажуть: "Я працював, я старався, все зробив Я". За ідеєю, так. Але не можна забувати про удачу. Як я розумію, успіх приходить до того, що робить максимум, і кому супроводжує удача. Адже є багато людей, які робили максимум, але нічого не вийшло.

Тому нам так подобаються фільми та серіали про успіх. Коли людина щось робила, потім оп, удача, хтось помітив. І пішло вгору. Але якби одна людина випадково не помітила, то нічого б не було.

Але це не означає, що треба опускати руки, мовляв: "Мені не щастить". Ні, треба старатися, робити та йти вперед. Щоб коли з'явився шанс, з'явилася удача, можна було б це використати.

Це така смакота! Два несподівані продукти, які урізноманітнять вінегрет

субота, 20 квітень 2024, 21:10

Два простих інгредієнтів допоможуть надати звичній страві нового смаку, який оцінять шанувальники вінегрету. Цей салат вважається одним із найкорисніших і поживних, тому готують його досить часто, у тому числі для святкового столу. Особливо смачний він...

От у чому секрет! Що додати до дерунів, щоб вони не вбирали багато олії при смаженні

субота, 20 квітень 2024, 17:09

Дерун - національна українська страва. У місті Коростень щорічно проводиться Міжнародний фестиваль деруна, та є пам’ятник цій чудовій страві. Та, певно, не знайдеться українця, який би не любив ласувати картопляними оладками, передають Патріоти Україн...