Ніколи її так не готуйте! Чому картопля може бути несмачною і шкідливою

Вже розпочинається сезон молодої картоплі. Минулорічна потрохи закінчується. І навіть цей овоч. який ми їмо майже щодня, можна приготувати неправильно. Є ряд помилок. через які продукт виходить дійсно несмачним або навіть шкідливим, передають Патріоти України.

Редакція FoodOboz розповість про найпоширеніші помилки, які допускають під час приготування картоплі. Дотримуючись цих порад – ви можете приготувати дійсно якісний та смачний продукт.

1.З картоплі, яка вже проросла, потрібно зливати першу воду під час відварювання. І, при цьому, не доводити до кипіння.

2. Картопляне пюре потемніє, якщо ви будете розбавляти його холодним молоком. Тому інгредієнт обов'язково повинен бути теплим.

3. Якщо ви плануєте готувати з картоплі салати – не використовуйте сорти з великим вмістом крохмалю. Такий овоч дуже швидко розвариться.

4. Не рекомендується для прискорення варіння картоплі додавати у воду соду або амоній, оскільки вони знищують вітаміни.

5. Зварену картоплю не можна зберігати у відварі. Вона стає рікою та несмачною.

6. Овоч не потрыбно зберігати у холодильнику. Перед використанням його потрібно витримати при кімнатній температурі два дні. Саме так картопля буде мати гарний смак.

7. Якщо ви використовуєте картоплю із зеленим відтінком шкірки або м'якоті – її не можна варити в неочищеному вигляді, а потрібно обов'язково зрізати всі позеленілі ділянки. При відварюванні такого овочу соланін переходить у відвар, але якщо варити зі шкіркою, то ця речовина частково залишається в ній.

Жіночий психологічний тест: Обране кольє підкаже, що вам потрібно для щастя

неділя, 24 вересень 2023, 21:12

Ви відчуваєте, що вам чогось не вистачає для щастя, але не розумієте чого? Даний тест зуміє вам підказати, що вам необхідно для повного щастя, передають Патріоти України. Зараз ви перебуваєте в якійсь ізоляції, з якої не можете вийти. Це заважає вам в...

Жіночий психологічний тест: Ваш вибір кави розповість про те, яка ви у стосунках

неділя, 24 вересень 2023, 17:13

А яку каву обираєте ви? Ви – впевнена людина, яка не любить грати в ігри. Ви говорите те, що у вашому серці, і нехай інші реагують так, як хочуть, вас це не хвилює. На відміну від ваших уподобань на каву, ви не любите холодних людей. Вам подобаються ту...