Ніколи не періть одяг у машині при 90 градусах - названо головну небезпеку такого способу

Молоді господині так і норовлять скористатися різними режимами прання. При цьому вони навіть не уявляють, з якими проблемами їм доведеться зіткнутися, якщо вибір режиму виявиться неправильним, передають Патріоти України.

Одна з найпоширеніших помилок — встановлювати максимальні температури пральної машинки від 60 до 90 градусів. Багато хто може подумати, що гаряче прання буде одягу не користь, адже чим вища температура, тим більше шансів вивести плями. Але це підступна помилка.

Річ у тім, що гаряче прання категорично протипоказане для 90% речей, особливо для синтетики та делікатних тканин. Якщо ви виперете новий одяг при максимальних температурах, то він відразу сяде. У результаті річ безнадійно буде зіпсована.

А ви це знали? З чим їсти гречку для максимальної користі та смаку

вівторок, 21 травень 2024, 6:09

Гречка неймовірно корисна, а крім цього смачна, якщо знати, як її готувати. Гречка запобігає утворенню жовчного каміння, знижує кров’яний тиск, зменшує ризики серцевих захворювань, а також раку грудей. Склад цієї крупи багатий міддю, магнієм, кліткови...

Сонний параліч: Фахівець розповів, що не можна робити, якщо трапився цей кошмарний стан вашого організму

вівторок, 21 травень 2024, 5:40

Лікар попередив про чотири речі, які ви ніколи не повинні робити під час сонного паралічу, стану, коли людина прокидається, при цьому не можете рухатися чи говорити, пише express.co.uk. . Деякі люди навіть сприймають та чути речі, яких насправді немає...