Ніколи не періть одяг у машині при 90 градусах - названо головну небезпеку такого способу

Молоді господині так і норовлять скористатися різними режимами прання. При цьому вони навіть не уявляють, з якими проблемами їм доведеться зіткнутися, якщо вибір режиму виявиться неправильним, передають Патріоти України.

Одна з найпоширеніших помилок — встановлювати максимальні температури пральної машинки від 60 до 90 градусів. Багато хто може подумати, що гаряче прання буде одягу не користь, адже чим вища температура, тим більше шансів вивести плями. Але це підступна помилка.

Річ у тім, що гаряче прання категорично протипоказане для 90% речей, особливо для синтетики та делікатних тканин. Якщо ви виперете новий одяг при максимальних температурах, то він відразу сяде. У результаті річ безнадійно буде зіпсована.

Попрощайтеся з жиром та накипом! Секрет чистих сковорідок від англійських господарок

неділя, 26 березень 2023, 17:08

Чи бувало таке, що помив увесь посуд, але тут на очі трапляється брудна сковорода? Довге та часте її використання залишило на посуді накип та жир від м’ясних страв, передають Патріоти України. Проте англійські господині вигадали спосіб, як відмити сков...

Шашлик з'їдять за секунду! Секретний рецепт соковитого і ароматного м'яса - і соус ніякий не потрібен

неділя, 26 березень 2023, 12:28

Навесні завжди хочеться вибратися на природу та побалувати себе і близьких смачним шашликом. Щоб рецепт вашого соковитого м'ясо просили все, готуйте шашлик тільки так, передають Патріоти України. Дивовижний рецепт шашлику на молоці, який стане родзинко...