Ніколи так не періть! ТОП-3 помилки, які зіпсують ваші речі

Деформування, вицвітання, плями і не тільки: якщо після прання ви зіткнулися з цими проблемами, то, швидше за все, припустилися помилки. Пральна машина полегшує завдання догляду за одягом, але вимагає дотримання простих правил при пранні одягу, постільної білизни та іншого, передають Патріоти України.

Зверніть увагу на три поширені помилки під час прання речей. Про те, як не можна прати, розповідає видання Express.

Помилка №1

Використання занадто великої кількості мийного засобу призведе до того, що речі будуть жорсткими та грубими на дотик. Крім того, накопичення піни загрожує виникненням грибка у пральній машині. Дотримуйтесь дозування при додаванні порошку. Зручний варіант — капсули, так ви точно не перестараєтеся із засобом.

Помилка №2

Якщо ви забудете зробити "тест кольору" нової речі перед пранням, то вона може полиняти і зіпсувати решту одягу. Тому пам’ятайте про цей ритуал. Вам потрібно налити трохи води на одяг і промокнути її паперовим рушником. Якщо колір розтікається, то періть річ окремо.

Помилка №3

Не застібати блискавки – ще одна помилка. Ви ризикуєте подряпати дверцята пральної машини, тому застібуйте всі джинси та куртки перед тим, як запустити прання. Те ж саме можна сказати і про розстебнуті бюстгальтери, які можуть пошкодити барабан. Використовуйте для білизни спеціальний чохол або альтернативу з підручних матеріалів, наприклад, стару наволочку.

Подряпини з тарілок можна прибрати лише одним засобом - він 100% є у вашому будинку

неділя, 1 жовтень 2023, 17:08

Незалежно від того, дбаєте ви про них чи ні, білі тарілки з часом неминуче втрачають свій гарний блиск, з’являються непривабливі чорні плями, а також подряпини. Але будьте впевнені: є ефективні способи розв'язати цю проблему та очистити посуд до блиску...

Психологічний тест: Те, що ви першим побачили на картинці, розповість про ваші недоліки

неділя, 1 жовтень 2023, 12:07

Цей тест допоможе по-іншому поглянути на власні переваги і недоліки, а також грамотно скорегувати їх в потрібну сторону, передають Патріоти України. Бажання розібратися у собі час від часу виникає у кожного: буває так, що на роботі або в сім’ї щось не ...