Ніколи так не робіть! Чому не можна зберігати молоко у дверцятах холодильника

Молоко намагаються завжди тримати під рукою. А тому багато хто зберігає його в дверцятах холодильника, передають Патріоти України.

Звичайно, молоко потрібно зберігати в холодильнику. Однак пляшку чи пакет з цим продуктом не варто ставити у відсік на дверцятах. Однак, виявляється, робити цього не варто. І про це розповіли в Merkur.de.

Температура в холодильнику в різних місцях неоднакова. Наприклад, полички під самим верхом, відділення для овочів внизу та дверцята є найтеплішими поверхнями. Тут температура може становити від 8 до 10 градусів. Найхолоднішою вона є, крім морозильної камери, в середніх відсіках. Тут вона може досягати 3-5 градусів.

Молоко та інші молочні продукти найкраще зберігати за температури від 4 до 5 градусів. Тому, навіть якщо вам більше нікуди помістити молоко, крім відсіку на дверцятах холодильника, краще так не робити.

Проте з цього правила є один виняток. Молоко можна ставити у дверцята холодильника, якщо воно було відкрите і ви впевнені, що зможете його вжити за короткий проміжок часу. Тільки перевірте, щоб з пакета або пляшки нічого не витікало.

Однак, якщо ви купили кілька пляшок і хочете, щоб вони зберігалися довше, їх потрібно обов'язково покласти у середній відсік холодильника, де температура найнижча.

Через теплу температуру біля дверцят термін придатності молока значно зменшується. Наприклад, свіже молоко, яке зберігається за температури нижче 8 градусів, може залишатися корисним 7-10 днів. Відкриту упаковку молока краще використати за 5 днів.

Є секрети! Як обрати солодку полуницю без пестицидів

понеділок, 22 червень 2026, 22:53

Полуниця — одна з найулюбленіших літніх ягід, але водночас і одна з тих, що найчастіше піддаються обробці для збереження товарного вигляду під час транспортування та продажу. Через це покупці все частіше намагаються обрати не лише смачну, а й максималь...

Що корисніше пити зранку: Експерти порівняли еспресо та чорну каву

понеділок, 22 червень 2026, 22:32

Для мільйонів людей ранок починається з чашки кави. Проте суперечки про те, який напій корисніший — чорна кава чи еспресо — не вщухають роками. Фахівці пояснили, чим вони відрізняються та який із них містить більше кофеїну й корисних речовин, передають...