Ніколи так не робіть! Які небезпечні звички знищують ваш телефон

Якщо ви хочете бережно та якісно використовувати свій смартфон, варто знати про небезпечні звички, що можуть призвести до раптових поломок. Це стосується циклів зарядки, використання телефону в машині та очищення пам’яті, передають Патріоти України.

Часті цикли заряду

Звісно, в умовах відключення світла ми намагаємося завжди тримати заряд батареї повним і ставимо смартфон на зарядку, щойно з’являється можливість. В умовах форс-мажору це може бути виправданим. Однак все ж експерти не радять заряджати телефон, якщо позначка не опустилася до низького значення. Варто зазначити, що розряджати телефон до вимкнення теж шкідливо.

Очищення пам’яті

Якщо не чистити пам’ять, телефон почне зависати. Смартфон може сам вимикатися, програми не завантажуватимуться, а фото та відео не будуть відображатися належним чином. Щоб запобігти цьому – регулярно очищуйте пам’ять і кеш в додатках.

Перепади температури

Експерти не радять залишати телефон надовго в авто, особливо влітку та взимку. Від довгого впливу спеки та морозу акумулятор може швидко стати непридатним.

Чохол

Чохол та захисне скло допоможуть вберегти смартфон від пошкоджень. Правильний чохол навіть зможе врятувати екран телефону при падінні.

Ніколи не удобрюйте цим город - популярні засоби, які насправді несуть шкоду

п’ятниця, 31 березень 2023, 18:57

Інтернет рясніє лайфхаками, чим підживити город, щоби отримати найкращий врожай. Але, як водиться, не всі із цих порад мають під собою реальне підгрунтя. Чимало лайфхаків не просто не корисні, а ще й можуть завдати серйозної шкоди. OBOZREVATEL зібрав т...

Обираємо огірки, які не гірчать - п'ять сортів, щоб виростити цього року

п’ятниця, 31 березень 2023, 18:54

Навесні розпочинається сезон городництва та садівництва. Багато хто заздалегідь купує насіння овочів, щоб можна було вчасно посіяти. Зокрема, намагаються підшукати сорти огірків, які не гірчать. Читайте про п'ять з них в матеріалі ТСН.ua, передають Па...