Нова оптична ілюзія розбурхала мережу - а ви бачите людину або собаку?

Дана оптична ілюзія збиває людей з пантелику і "дезорієнтує", оскільки користувачі мережі бачать по-різному представлене зображення, передають Патріоти України.

На знімку зображена людина з рюкзаком, що йде по засніженому лісі, але деякі замість цього бачать симпатичну чорну собаку. І хоча переважна більшість дійсно може присягнути, що на кадрі зображена людина, насправді це дійсно фотографія з чорним пуделем, що біжить в сторону оператора.

На перший погляд, як вважає ряд користувачів мережі, собачий хвіст виглядає як потилиця людини, адже морду тварини легко прийняти за рюкзак, що висить на спині. Сотні людей, подивившись на знімок ще раз, усвідомили, що їх первісна думка щодо кадру була помилковою.

"Мені довелося зняти окуляри, щоб це побачити», — зазначив один чоловік. «Я повинен був подивитися на це ще раз, перш ніж я зміг все розгледіти», — заявив інший. Один же користувач, який відразу побачив на фото собаку, написав: "Чому я не бачу людину? Я бачу тільки собаку.»

Знайшовся також користувач, якого доводи, що говорять про те, що на зображенні присутній пес, абсолютно не переконали, він продовжив наполягати на тому, що на зображенні дійсно зображений чоловік.

"Це хлопець в куртці і шапці тікає в ліс. По ході можу сказати, що це людина», — сказав він. Інші не розуміли, як люди можуть бачити на зображенні людину: "Мені цікаво, як люди, які побачили людину, що біжить, можуть пояснити той факт, що з людини, що біжить стирчить голова гігантської собаки." "Це смішно, більшість людей можуть бачити лише тільки собаку", — погодився інший коментатор.

Психолог Лі Чемберс (Lee Chambers) розповів, що сприйняття побаченого говорить про вашу особистість. "Те, де ваші очі вперше фокусуються на зображенні, безумовно, відіграє визначальну роль у сприйнятті вами зображення, але ваш поточний психологічний стан також може зіграти роль в тому, чи бачите ви собаку або людину", — сказав він.

"Якщо ви в цей час чимось стурбовані, у вас значно більше шансів побачити чоловіка, і ви сприймаєте зображення з більш загрозливої точки зору."

"Також це буде більш імовірно, якщо ви більш песимістичні або менш легко довіряєте іншим — Ви побачите, що щось йде, а не наближається, або людина, можливо, діє зловісним чином."

При цьому, як він вважає, якщо ви в цей час перебуваєте в «стані спокійної впевненості», ви з більшою ймовірністю побачите собаку, яка рухається в вашу сторону. "Якщо ви оптимістична людина, ви з більшою ймовірністю побачите щось, що входить у ваше життя, побачите собаку і Вам безумовно сподобається навколишній її сніговий пейзаж", — припустив фахівець.

Психологічний тест: Що бачите на цій картинці? Це розкаже, яка ви людина насправді

неділя, 28 травень 2023, 12:13

Тварина, яку ви побачите першою, відкриє те, яка ви людина Цей тест дивний, тому що він може багато чого розповісти про вашу особистість. На цьому зображенні є різні тварини, такі як: тигр, слон, собака, орел, жаба, білка і риба, передають Патріоти Ук...

Будуть заздрити всі сусіди! Чим підживити картоплю, щоб врожаю було втричі більше

неділя, 28 травень 2023, 11:12

Картоплю вирощують всі. Хоча б невеликий клаптик, але для неї завжди знайдеться грядка. І вирощування великого врожаю, звичайно, вимагає певних зусиль, передають Патріоти України. Весь секрет криється в підживленні в період цвітіння. Одні з найважливі...