Новорічний стіл на рік Тигра: Які страви мають обов'язково бути на святі

Новий 2022 рік пройде під знаком Чорного Водяного Тигра. Страви, які будуть у новорічну ніч стояти на святковому столі, можуть принести здоров'я та удачу, а можуть відвернути її, якщо частування розлютять Тигра, зазначають Патріоти України.

Усі хижаки жити не можуть без м'яса. Але тигри не люблять жирну їжу, тому м'ясні страви для зустрічі Нового 2022 року слід готувати з курятини або баранини. Яловичину експерти не рекомендують використовувати у приготуванні частування для святкового столу, оскільки Бик – символ року, що минає, в ніч з 31 грудня на 1 січня ще не втратить своєї сили.

М'ясо краще готувати цілим шматком, а перед подачею розріжте на порції. Також можна в новорічну ніч подати шашлик чи м'ясо на грилі. У маринад додайте помаранчеві прянощі, наприклад шафран і куркуму.Як гарнір до м'яса відмінно підійдуть овочі. Намагайтеся більше використовувати свіжі овочі для салатів, а ось крупи краще виключити або залишити їхню мінімальну кількість. Тигр буде весь рік прихильний до вас та вашої родини, якщо святковий стіл буде оформлений зі смаком та витонченістю. Господар 2022 любить порядок і вишукану подачу.

Швидкий тест: Скажіть, який у вас колір очей - і дізнайтеся більше про себе

понеділок, 5 червень 2023, 23:17

Очі - вікна душі. Чули? І дійсно, вони можуть багато розповісти про вашу особистість, передають Патріоти України. 1. Якщо ви обрали варіант один, значить ваша головна риса – відкритість. Ви – така людина, яка буде радіти всім новим знайомствам. Ви здат...

Хто ви - лідер, істеричка, романтик чи меркантильна любителька розкоші? Жіночий тест за формою нігтів

понеділок, 5 червень 2023, 19:15

Форма нігтів індивідуальна, як і відбитки пальців. Однак вчені впевнені, що вона може багато чого розповісти про особистість людини. Пройди швидкий тест і дізнайся більше про себе, передають Патріоти України. Проходити тест дуже просто. Подивись на кар...