Ну дуже простий спосіб! Як вивести жирні плями з одягу без прання

Вивести жирні плями з одягу буває складнувато, особливо, якщо вони застарілі. Часто навіть після прання в "жорсткому" режимі пральної машини плями залишаються на наших речах, передають Патріоти України.

Що робити, аби секція в шафі "для дому, прибирання, ремонту" не збільшувалася - читайте нижче в матеріалі. Візьмемо, до прикладу джинси, які ми можемо замастити жиром з піци, хот-догу чи іншої смачної їжі.

Щоб позбутися плями, нам знадобиться:

  • сода
  • ложечка (паличка) для нанесення
  • паперова серветка
  • праска

Інструкція:

Нанесіть соду на пляму за допомогою ложечки.

Прикладіть серветку та потримайте кілька секунд на плямі гарячу праску.

Приберіть соду за допомогою серветки.

Вуаля! Плями як і не було!

Важливо: перед тим, як застосовувати праску, протестуйте тканину, чи витримає вона таке навантаження. Прикладіть праску до якоїсь неочевидної частини одягу - всередині, на підкладці. Якщо тканина добре реагує, цей спосіб для видалення плям підходить.

Це така смакота! Два несподівані продукти, які урізноманітнять вінегрет

субота, 20 квітень 2024, 21:10

Два простих інгредієнтів допоможуть надати звичній страві нового смаку, який оцінять шанувальники вінегрету. Цей салат вважається одним із найкорисніших і поживних, тому готують його досить часто, у тому числі для святкового столу. Особливо смачний він...

От у чому секрет! Що додати до дерунів, щоб вони не вбирали багато олії при смаженні

субота, 20 квітень 2024, 17:09

Дерун - національна українська страва. У місті Коростень щорічно проводиться Міжнародний фестиваль деруна, та є пам’ятник цій чудовій страві. Та, певно, не знайдеться українця, який би не любив ласувати картопляними оладками, передають Патріоти Україн...