Оберіть картинку - і дізнайтеся, що насправді лякає вас і виводить зі стану душевної рівноваги

Психологи рекомендують ознайомитися з цим тестом: можливо саме він допоможе вам усвідомити ваші страхи, які негативним чином впливають на настрій і загальне позитивне налаштування, передають Патріоти України.

Для того щоб пройти тест, потрібно уважно вивчити запропоновані картинки. Яка з них притягує ваш погляд чи викликає особливі відчуття?

Картинка № 1

Вас лякає (можливе) наближення старості. Думки про неминуче обтяжують вас і, часом, змушують впадати в депресію.

Картинка № 2

У вас боязнь потрапити в дурні ситуації і отримати негативну реакцію людей. Швидше за все, ви боїтеся публічної ганьби і того, що люди вас можуть засміяти.

Картинка № 3

Вам страшно і тривожно від байдужості близьких людей. Іноді здається, що ви залишаєтеся наодинці з цим світом і ваші проблеми нікому не потрібні.

Картинка № 4

Ви боїтеся бути скривдженою / скривдженим людьми. Вас дуже ранять колючі слова, критика і зауваження на вашу адресу. Найчастіше ви розумієте, що це абсолютно не так, але викинути з голови образу не можете.

Картинка № 5

Вам страшно втратити близьких людей. Найбільше вас лякає самотність. Подібні думки часто крутяться у вас в голові і навіть можуть викликати безсоння. Зазвичай цей страх приходить з глибокого дитинства.

Картинка № 6

Найбільший ваш страх – це невідомість. Вам важко уявити майбутнє, яке ви бачите дуже смутно. Хочеться впевненості і чіткого плану на життя, але все складається, на жаль, не завжди так, як ви цього очікуєте.

Виберіть горнятко - і дізнайтесь приховану правду про себе

неділя, 5 лютий 2023, 21:14

Ви екстравагантні, товариські і позитивні. Ви бачите в людях тільки хороше, і від цього вам самим добре. Ви любите тварин, фільми і цікаві бесіди. Напевно, вам цікавіше спілкуватися з друзями та близькими, ніж шукати романтичні пригоди. Ви віддаєте пер...

100%-й спосіб позбутися запаху секонд-хенду - спрацює, навіть якщо аромат сильно "в’ївся"

неділя, 5 лютий 2023, 17:12

Магазини із вживаним одягом, а простіше кажучи - секонд-хенди, вже давно користуються чималою популярністю серед українців. Тисячі людей приходять туди за недорогими, якісними, але при цьому брендовими речами, передають Патріоти України. Втім, є одне в...