Оберіть ліхтар - і дізнайтесь, хто ваші найкращі помічники в житті


Підсвідомість знає набагато більше, ніж свідомість, це давно відомо. Але повідомляє нам інформацію вибірково, та й ми не завжди прислухаємося до внутрішнього голосу, передають Патріоти України.

Тест-ліхтар допоможе вам прислухатися до своїх внутрішніх відчуттів і знайти правильну відповідь: хто друг, хто ворог, а хто просто так. Дивимося на картинку, відключаємо свідомість і вибираємо на рівні інтуїції той ліхтар, який притягує і подобається. І читаємо, хто ваші найкращі помічники в житті.

1. Ліхтар №1

Комунікація – ваш вірний друг. Спілкуючись з людьми, ви черпаєте з цього спілкування сили і енергію для подолання перешкод. Навколишні люди дуже люблять вас і готові підтримувати у важку хвилину, відповідаючи на вашу добру вдачу, терплячий характер і легкість в спілкуванні.

2. Ліхтар №2

У вашому житті є жінка, яка береже вас від усіх бід. Любить безмежно і готова допомагати і підтримувати завжди. Це може бути – мама, сестра, подруга, родичка – в будь-якому випадку вона ваш ангел-хранитель і опора. Що б з вами не трапилося, в яку б ситуацію ви не потрапили, вона перейде на вашу сторону і допоможе.

3. Ліхтар №3

Дисципліна і суворе ставлення себе дозволяє вам рости і досягати цілей. Ви найкращий помічник для себе, саме ви відповідальні за те, щоб все робити на відмінно і нікого не закликаєте в помічники. Знання, інформація – ви готові отримувати це постійно і розвиватися. Повага до себе робить вас сильною особистістю, до якої тягнуться оточуючі.

4. Ліхтар №4

Емоційна складова характеру – ваша сильна сторона. Ви вмієте керувати емоціями, дати їм вихід в потрібну хвилину, стримати, коли необхідно. Це робить вас дивно сильним і врівноваженим. Ви нічого не ховаєте всередину себе, створюючи комплекси. Щирість із самим собою і оточуючими ставить вас на дуже високу ступінь.

5. Ліхтар №5

Ви дуже уважні і зосереджені, це дарує вам неймовірні переваги перед людьми, що витаєють в хмарах. Рожеві окуляри, витання в хмарах – не ваші способи існування. Ви дивитеся на все тверезо, ясно, тому рідко розчаровуєтеся і помиляєтеся. Думати – ваша сильна сторона, помічати все навколо і робити правильні висновки – приголомшлива здатність.

6. Ліхтар №6

Ви досить працездатні і працелюбні, наполегливі. Крім того, вдумливе ставлення до витрат – як фінансових, так і емоційних, робить вас дуже сильним і впевненим у собі. Ви також прагнете успіху самі, за це вас поважають оточуючі, навіть мріють бути схожими на вас. Бути такими ж завзятими, бережливими, стабільними і впевненими.

Цей простий тест дозволить вам подивитися на себе і своє оточення під іншим кутом і продовжувати розвивати свої сильні сторони і відносини.

Не відірватися! Смачна хрустка квашена капуста в розсолі

понеділок, 11 грудень 2023, 18:15

Квашена капуста за цим рецептом виходить дуже смачна, хрустка, а також досить швидко готується! М’яти руками її не доведеться, тому що заквашується вона в розсолі. Рецепт дуже простий і перевірений роками, передають Патріоти України. 1. Приготувати ро...

Чому не можна їсти з ножа: Що про це кажуть народні прикмети та езотерики

понеділок, 11 грудень 2023, 17:45

Напевно кожен з нас не раз чув у дитинстві фразу: "Не їж з ножа - злим будеш". Чому так? Звичайно, не будемо сперечатися, що ніж - предмет небезпечний, передають Патріоти України. Особливо, якщо він у руках в дитини. Всього лише один невірний рух може...