Оберіть нічне світило на картинці - і дізнайтеся темні сторони своєї особистості

Характер людини не може складатися виключно з позитивних рис. Даний тест по картинці допоможе розкрити вашу темну сторону, передають Патріоти України.

Негативні риси характеру проявляються, як правило, коли на нашу адресу направлена агресія і нам доводиться захищатися. Не замислюючись, виберіть своє нічне світило і дізнайтеся, яка ж сила криється у вашій підсвідомості.

Зірка (1)

Вашою темною рисою є зухвалі вчинки, які практично неможливо передбачити. Якщо вас “атакують”, то відповідаючи ударом на удар ви забуваєте про всі моральні норми і правила. Ви цілком здатні на публічні випади, яких від вас ніхто не чекає. Ви дійсно зухвалі у виборі рішення конфлікту і в цьому ваша темна сила.

Місяць (2)

Мстивість, ось ваша темна риса. На виявлену на вашу адресу агресію ви реагуєте пропорційно. Ваші дії послідовні і рішучі. Ви завжди відповідаєте ударом на удар і не звертаєте з цього шляху. Лише коли ваш противник отримає по заслугах ви зможете відновити спокій.

Місяць (3)

Вашою найтемнішою рисою є нещадність. Ви не станете приймати чиїсь вибачення або йти на компроміс. Ви не будете ходити навколо, згладжуючи кути. До вашої жалості також волати марно. На будь-який удар ви відповідаєте холоднокровно і рішуче.

А ви це знали? Як за харчовими звичками і поведінкою за столом можна дізнатися характер людини

четвер, 9 лютий 2023, 10:07

Якщо вам довелося посидіти за спільним столом з людиною, яку ви хочете дізнатися краще, це відмінний збіг. Психологи розповіли, як за манерами і поведінкою людини за столом можна дізнатися її характер, передають Патріоти України. Положення рук. Якщо ру...

Що робити під час землетрусу: Фахівці з безпеки дали перевірені рекомендації

четвер, 9 лютий 2023, 9:55

Після потужних землетрусів у Туреччині, що забрали тисячі життів, сейсмологи попереджують, що поштовхи можуть бути у різних частинах світу. . Відчути їх можуть і в деяких регіонах України, як це вже неодноразово траплялося. Хоча в нашій країні такої р...