Оберіть нічне світило на картинці - і дізнайтеся темні сторони своєї особистості

Характер людини не може складатися виключно з позитивних рис. Даний тест по картинці допоможе розкрити вашу темну сторону, передають Патріоти України.

Негативні риси характеру проявляються, як правило, коли на нашу адресу направлена агресія і нам доводиться захищатися. Не замислюючись, виберіть своє нічне світило і дізнайтеся, яка ж сила криється у вашій підсвідомості.

Зірка (1)

Вашою темною рисою є зухвалі вчинки, які практично неможливо передбачити. Якщо вас “атакують”, то відповідаючи ударом на удар ви забуваєте про всі моральні норми і правила. Ви цілком здатні на публічні випади, яких від вас ніхто не чекає. Ви дійсно зухвалі у виборі рішення конфлікту і в цьому ваша темна сила.

Місяць (2)

Мстивість, ось ваша темна риса. На виявлену на вашу адресу агресію ви реагуєте пропорційно. Ваші дії послідовні і рішучі. Ви завжди відповідаєте ударом на удар і не звертаєте з цього шляху. Лише коли ваш противник отримає по заслугах ви зможете відновити спокій.

Місяць (3)

Вашою найтемнішою рисою є нещадність. Ви не станете приймати чиїсь вибачення або йти на компроміс. Ви не будете ходити навколо, згладжуючи кути. До вашої жалості також волати марно. На будь-який удар ви відповідаєте холоднокровно і рішуче.

Як "продовжити життя" розрядженому смартфону: ТОП-9 простих, але важливих кроків

вівторок, 6 червень 2023, 0:30

На продуктивність роботи смартфона впливає не лише правильна зарядка гаджета. Видання itechua.com дає кілька корисних порад, які дозволять довше користуватися телефоном після заряджання, передають Патріоти України. 1. Вимкнути GPSОдин з основних спожив...

Визначте, хто на зображенні є мамою дитини? Відповідь багато розповість про вашу особистість

вівторок, 6 червень 2023, 0:14

Отже, результати цього тесту діляться на дві категорії. Приступимо… Як показано на малюнку, дві жінки сидять в кімнаті навпроти одна навпроти одної. Поруч з ними на підлозі грає маленький хлопчик, передають Патріоти України. Питання: «Як ви вважаєте, х...