Оберіть пару на картинці - і дізнайтеся, які стосунки можуть зробити вас щасливими

У кожної людини різний характер, тому і стосунки всім потрібні різні. Хтось шукає у партнері підтримку, а комусь потрібна пристрасть або розвага. Пройдіть психологічний тест у картинці і дізнайтеся, які стосунки потрібні саме вам, передають Патріоти України

Подивіться на картинку і оберіть пару, яка вам найбільше сподобалася. Не замислюйтесь довго над відповіддю, щоб активізувати вашу підсвідомість.


  1. Ви прагнете романтичних, естетичних і яскравих відносин. Найприємнішим для вас є період залицяння. У тривалих відносинах вам часто не вистачає романтики та уваги.
  2. Вам потрібні відносини з перчинкою. Якщо між вами і партнером не буде пристрасті, вам швидко стане нудно. Такі відносини не обійдуться без сварок, але вони вас тільки зближуватимуть.
  3. Вам потрібні відносини, засновані на повній сумісності. Для вас важливо мати з партнером спільні захоплення та інтереси.
  4. Ви прихильник класичної схеми відносин, де один з партнерів повинен приймати рішення і домінувати. У таких парах мало сварок і конфліктів.
  5. Вам потрібні непередбачувані відносини. Людина, з якою можна затишно провести вечір вдома, а можна зірватися у кругосвітню подорож. Ви будете щасливі з тим, хто стане для вас спорідненою душею.
  6. Ви поки не прагнете бути у відносинах. Навіть якщо зустрінете другу половинку, будете вимагати свободи. Вам потрібна схожа на вас людина, яка не любить рамки і обмеження.

Навіщо класти лавровий лист у взуття - багатьох здивує цей простий секрет

понеділок, 6 лютий 2023, 7:17

Лавровий лист точно є практично на кожній кухні. Проте ми звикли сприймати його лише як приправу, і мало хто здогадується, якими чудовими властивостями наділений цей продукт і як він може виручити у безлічі домашніх проблем. Наприклад, якщо вам потрібн...

Це треба знати! Як сушити пуховик, щоб наповнювач не збився грудками

понеділок, 6 лютий 2023, 6:12

Якщо пуховик неправильно випрати, він може втратити всі свої якості та не захистить від лютих морозів, передають Патріоти України. Просто грамотно випрати куртку – недостатньо, потрібно знати, як її висушити без шкоди для якісних показників. Зупинимося...