Оберіть сову на картинці - і дізнайтеся, наскільки ви чесна та добра людина

Оберіть інтуїтивно символ та читайте пояснення про те, наскільки ви чесна та добра людина, передають Патріоти України.

Сова 1

Ви любите слухати свій внутрішній голос. Ви чутливі, рефлексивні та заглиблені в себе. Ви зазвичай аналізуєте кожну ситуацію перед тим, як прийняти важливе рішення, ви ніколи не робите це випадково.

Сова 2

Ви дуже життєрадісна людина, вас завжди визнають за гарний гумор і щирість. Ви схильні применшувати думку оточуючих, тому що для вас щастя не засноване на навіюваннях. Ви вважаєте, що найцінніше – повага до ваших принципів і цінностей.

Сова 3

Оточуючі бачать у вас розуміючу душу. Ви людина, яка чітко розуміє, що гармонія вище будь-якої розкоші чи матеріальних речей. Ви вважаєте себе позитивним і живете з людьми з такими ж вібраціями. Також ви дуже щирі.

Сова 4

Ви тримаєтесь дуже приземлено, бо вважаєте себе на 100% реалістом. У вас є стільки досвіду на вашому життєвому шляху, який багато чому вас навчив. Ваша філософія полягає в тому, що кожне зусилля має винагороду.

"Перші, другі й треті півні": Мовознавець пояснив, що означає цей вислів (відео)

середа, 31 травень 2023, 5:40

Раніше півня називали "будима" - від слова "будити". Відомий вчитель та мовознавець Олександр Авраменко пояснив, що означає вислів "перші півні, другі, треті" та скільки їх взагалі є. Він в ефірі "Сніданку з 1+1" провів мовно-історичну екскурсію та роз...

Печиво за 26 грн - найпростіший рецепт домашньої випічки із доступних інгредієнтів

вівторок, 30 травень 2023, 18:59

Печиво можна швидко приготувати у домашніх умовах. Смак залежатиме від фантазії господарки, яка може доповнити випічку новими інгредієнтами. Однак можна скористатися найпростішим рецептом - і десерт до чаю чи кави обійдеться менш ніж у 30 гривень, пере...