Обійдемося без "хімії": Як позбутися пожовтіння огірків за допомогою народного засобу (відео)

Часто вчасно посаджені у відкритий ґрунт огірки починають жовтіти і втрачати свою привабливість. Причин цього може бути кілька - несприятливі погодні умови, хвороби ґрунту чи рослини тощо, передають Патріоти України.

Деякі дачники намагаються боротися з пожовтінням за допомогою рекомендованих деякими виробниками «чудодійних» препаратів.

У той же час існує спосіб допомогти огіркам без зайвої «хімії» — простим народним засобом, яким автори youtube-каналу вважають лушпиння цибулі.

«Використовуватимемо лушпиння цибулі — головне джерело врожайності і незамінний рятівник від борошнистої роси», — рекомендують вони.

Їх докази — у тому, що у відварі цибулиння містяться «вся таблиця Менделєєва». До того ж, фітонциди цибулі не пропадають при кип'ятінні. Фітонциди — це біологічно активні речовини, що утворюються рослинами, які вбивають або пригнічують ріст бактерій, мікроскопічний грибок. Тобто, завдяки застосуванню лушпиння цибулі відбувається оздоровлення грунту і самої рослини. Тому якщо помітили пожовтіння листя на огірках, готуйте «ліки». Рецепт його приготування — у продовженні відео.

Автори іншого youtube-каналу впевнені в тому, що огіркам можна допомогти за допомогою такого популярного підживлення, як звичайна кухонна сіль.

Можливо, їхні поради також виявляться багатьом дачникам та городникам дуже доречними.

Винахідливі господині кладуть в холодильник активоване вугілля - ось, у чому хитрість

п’ятниця, 12 серпень 2022, 11:14

Від неприємного запаху в холодильнику досить важко позбутися, але знаючи прості лайфхак, ви забудете про цю проблему, передають Патріоти України. Для того, щоб позбутися від неприємного запаху в холодильнику, його потрібно для початку помити. Також ви ...

Нагар "злітає" сам: Як вичистити праску таблеткою для посудомийки за 30 секунд

п’ятниця, 12 серпень 2022, 10:15

У кожної господині вдома є праска, і нерідко вона може псувати речі, бо вже брудна. Багато хто не знає, як саме відчистити праску та повернути підошві новизну, передають Патріоти України. Ми знайшли спосіб, який допоможе швидко відтерти нагар і на це н...