Обличчя чи чаша: Оптична ілюзія, яку ви побачили першою, розповість про вашу найсильнішу рису

Оптичні ілюзії виникають, коли нам показують різні форми на одному зображенні, і наш мозок, намагаючись їх зрозуміти, плутається. А плутається він тому, що наш мозок схильний інтерпретувати зображення відповідно до власного досвіду, передають Патріоти України.

Саме тому оптичні ілюзії викликають інтерес у психологів, їх часто використовують у психологічних тестах. Адже відштовхуючись від нашого сприйняття зображень та речей, можна визначити наш досвід, інтерпретувати наші характеристики. Отже, подивіться на картинку та дайте відповідь, не замислюючись, що ви побачили першим — два лиця чи чашу.

Якщо ви побачили обличчя

Якщо ви бачите насамперед обличчя, то в житті ви, в першу чергу, спираєтеся на факти, логіку, помічаєте навіть найдрібніші деталі. Такі люди неквапливі, навіть з боку виглядають повільними в ухваленні рішень. Кожен крок вони ретельно обмірковують, аналізуючи та порівнюючи наявні дані. Для того, щоб ухвалити рішення, вони спочатку подумки розкладуть ситуацію на частини, деталі, щоб зрозуміти взаємозв'язок, і лише тоді ухвалять рішення.

Якщо побачили чашу чи кубок

Ті, хто побачив кубок, ухвалюють рішення імпульсивно, спираючись на емоції та почуття, одним словом, вирішують швидко, на надто аналізуючи деталі. І в цьому їхня сила — в інтуїції, розвинутій уяві, в раптовому усвідомленні правильного рішення, миттєвому виникненні правильної думки. Такі люди здатні моделювати ситуацію та розв'язувати проблему без використання практичних навичок. Додумувати відсутні елементи та відновлювати загальну картину події.

Будь-який із цих типів має свої переваги та недоліки в ухваленні рішень. Є люди, які можуть майже одночасно помітити обличчя й чашу. Вони уособлюють тип людей, які ухвалюють рішення, користуючись і даними, і відчуттями.

Не робіть так! Основні помилки під час заморозки ягід на зиму

середа, 27 вересень 2023, 7:07

Сезонні ягоди та фрукти дозволяють нам ласувати ними лише нетривалий час, усього якихось півтора-два місяці. А нам, звичайно ж, хочеться більше, передають Патріоти України. Тому саме час пом’янути не злим тихим словом винахідників морозильної камери. П...

Перевірте себе! Розмір вашої руки розповість дещо цікаве про ваш характер

середа, 27 вересень 2023, 6:12

Пропонуємо вам самим спробувати пізнати себе трохи краще, пройшовши нескладний тест. Від вас вимагається лише виміряти відстань від ліктя до кисті рук так, як це зроблено на малюнку нижче, передають Патріоти України. Ті, хто не зміг дотягнутися до кист...