Одяг буде ідеально чистим! Чим посилити пральний порошок - додайте в нього всього лише один компонент

Купуючи пральний порошок в магазині, ми сподіваємося, що він буде добре виконувати свою роботу. Але іноді трапляється так, що куплений нами порошок, не справляється з плямами на одязі або іншими стійкими забрудненнями, передають Патріоти України.

Що ж робити, бігти за новим, більш дорогим і якісним? Вихід із ситуації, як завжди є, і ми вам сьогодні допоможемо його знайти.

Як посилити дію прального порошку в домашніх умовах: простий трюк

Зазвичай, більш дорогий порошок справляється зі своїм завданням краще дешевого. Але, якщо знати один секрет, то можна істотно економити на дорогих марках, успішно застосовуючи і більш дешеві.

Що це за секрет?

Хороший відбілюючий ефект мають порошки до складу яких входить така речовина, як гідроксид амонію. У рідкому вигляді, це добре знайомий нам аміак або нашатирний спирт. Цей же компонент також відмінно справляється і зі збереженням якості кольорових речей.

Як же поліпшити пральний порошок?

Щоб посилити відбілюючий ефект будь-якого прального порошку (автомат- або для ручного прання) потрібно просто додати в нього нашатирний спирт.

Одну столову ложку нашатирного спирту розведіть в 5-ти літрах води. Після чого перемішайте його, і вже 3-4 столових ложки цього складу додайте прямо в барабан з білизною.

Що стосується прального порошку та інших миючих засобів, то використовувати їх при машинному пранні можна як зазвичай. Доданий в машинку нашатир, істотно посилить відбілюючі властивості порошку.

При ручному пранні речей робимо те ж саме. Ефект буде той же. Правда, застосовувати аміак в цьому випадку слід тільки, якщо речі ви перете дійсно дуже брудні. У більш простих випадках із забрудненнями можна впоратися і без додавання нашатирю.

Жіночий психологічний тест: Оберіть одну пару взуття - і знайдіть ідеальну для вас професію

субота, 10 червень 2023, 10:08

Вам доведеться пройти відмінний особистісний тест, який може сильно змінити вашу кар’єру та успіх у бізнесі. Виберіть одну пару взуття та дізнайтесь, яка професія підходить саме вам, передають Патріоти України. Тільки люди, які дійсно люблять те, що во...

Правильно обрати домашнього мурлику: Які породи кішок найласкавіші та найспокійніші

субота, 10 червень 2023, 9:40

Беручи додому кота, ми часто хочемо, щоби він був ласкавим та спокійним, любив сидіти на руках і багато мурчав. Гарантувати це не вдасться нікому. Кожен кіт – особистість зі своїм характером, який треба поважати і враховувати. Але деякі породи більш сх...