Один інгредієнт, який і так є на вашій кухні, зробить печінку нереально м’якою - секрети приготування

Як приготувати печінку смачно

Такий продукт, як печінка, можна приготувати дуже смачним та соковитим. Для цього лише потрібно знати про одну деталь. Знадобиться звичайний інгредієнт, який є на кожній кухні. Мова про цукор.

Нарізаємо печінку, як зазвичай, та обвалюємо шматочки спершу в цукрі, а потім в борошні. Залишилось лише розігріти сковороду та викласти печінку.

З цим методом підготовки смажити печінку треба швидко та до золотистої скоринки. Якщо перетримати її на сковороді, тоді цукор згорить, а печінка точно буде сухою та гіркуватою.

Це справді працює! Лайфхаки для видалення жовтизни з холодильника в домашніх умовах

вівторок, 5 березень 2024, 6:10

Навіть холодильник, який регулярно миють, з часом може пожовтіти зсередини. Це неминуче явище, зумовлене впливом навколишнього середовища, зокрема перепадами температур і скупченням бруду. Однак існує кілька ефективних способів, які допоможуть повернут...

Перевірте своє! Ваш рід очолювала жінка, якщо прізвище звучить так

вівторок, 5 березень 2024, 0:22

Кожне прізвище несе в собі сакральний смисл і надзвичайну силу. Адже наші предки отримували їх не просто так, передають Патріоти України. Родові імена давалися за місцем проживання, за соціальним статусом, родом занять, зовнішністю тощо. А ще є багато ...