Один продукт вбере весь сморід з холодильника, морозилки та сміттєвого бака - фантастичний трюк

На кухні може з'являтися неприємний запах. Сморід виникає в холодильниках, морозильних камерах, мікрохвильових печах і, звичайно, сміттєвих контейнерах. Однак проблему легко вирішить харчова сода, яка, до речі, стане в нагоді й для очищення чайника від нальоту, передають Патріоти України.

Замість використання дорогих магазинних освіжувачів повітря скористайтеся фантастичним трюком з харчовою содою, яка вбере будь-які жахливі запахи. Про цей лайфхак йдеться у матеріалі Express.

Так, харчова сода стане помічником у прибиранні будинку. Якщо ви помітили неприємний запах, що виходить з холодильника, морозильної камери або мікрохвильової печі, просто додайте в невеликий посуд трохи цього порошку. Підручний засіб впорається зі смородом дуже швидко.

Ви відчуєте свіжіший запах на кухні вже протягом одного-трьох днів. Однак пам’ятайте: харчову соду слід замінювати кожні кілька тижнів, щоб вона залишалася свіжою. Крім того, ви можете удосконалити цей метод боротьби зі смородом на кухні. Спробуйте додавати харчову соду зі свіжим лимоном у контейнери для сміття, щоб у приміщенні довше зберігався аромат свіжості.

А ви це знали? Лікарі пояснили, чому небезпечно часто заварювати чай у пакетиках

неділя, 3 березень 2024, 8:08

Пакетований чай може стати джерелом небезпеки через вивільнення сотень мільйонів наночастинок пластику при частому заварюванні, попередили експерти. Вони зазначили, що ці речовини можуть накопичуватися в крові, печінці та нирках, інформує Ukr.Media, пе...

Не робіть так! ТОП-4 помилки, які псують смак тушкованого м’яса

неділя, 3 березень 2024, 7:07

Перед тушкуванням м'ясо обсмажуємо на великому вогні. Не накриваємо сковорідку кришкою, щоб текстура м'яса не зіпсувалася. Просмажуємо шматки з обох боків до утворення апетитної скоринки. Не лінуємося і обсмажуємо шматки м'яса не близько один до одного...