Один простий засіб миттєво прибере жовтизну із тарілок - треба всього три інгредієнти

З часом посуд та столові прибори починають втрачати свій первозданний вигляд. Столове начиння покривається нальотом, а білосніжні тарілки жовтіють і виглядають уже не так привабливо, як в день покупки. Причому таке трапляється у багатьох господинь і це не залежить від того, наскільки добре ви миєте посуд, передають Патріоти України.

Втім, повернути білизну старому посуду можливо, причому без особливих зусиль. Допоможе із цим один простий засіб, який готується з трьох дешевих компонентів. Цей розчин швидко позбавить посуд від застарілого бруду, інформує "Книга порад".

Нам знадобиться силікатний клей, половина пачки харчової соди і 5 л води. Залийте воду у велику каструлю, додайте клей та соду, а після закипання покладіть в ємність посуд й залиште його у киплячому розчині приблизно на 10 хв. Вимкніть вогонь, дістаньте посуд, покладіть в раковину та помийте як зазвичай. Після цього посуд треба насухо витерти рушником.

Це може бути небезпечним для організму! Продукти-вороги, які категорично не можна їсти разом

субота, 30 вересень 2023, 21:28

Ягоди, овочі, каші, фрукти, зелень, молочні продукти, м'ясо, морепродукти та риба - продукти, які обов'язково мають бути в раціоні кожної людини для отримання вітамінів та необхідних мінералів. Але, потрібно знати, що є поєднання продуктів, які можуть ...

Люди, які себе поважають, ніколи не допускають таких речей

субота, 30 вересень 2023, 21:15

Багато з нас зрозуміли, що в ці періоди великих перетворень ми повинні кардинально змінити наше життя. Ці часи вимагають хоробрості, чесності і прозорості, щоб ми могли трансформуватися в наше вище Я, передають Патріоти України. Якщо ви дійсно поважаєт...