Один простий засіб посилить ефект будь-якого прального порошку у кілька разів: Що треба додати у барабан

Більшість людей впевнені, що аби результат прання порадував, треба купувати лише дорогі пральні порошки. Від дешевого, мовляв, вау-ефекту очікувати не варто. Однак насправді це не зовсім так, передають Патріоти України.

Значно посилити ефект навіть найдешевшого порошку можна за допомогою одного простого засобу, який продається у будь-якій аптеці. Причому коштує такий "підсилювач" — копійки. Що це за бюджетний засіб, розповідає pixelinform.

Як зробити будь-який пральний порошок дуже ефективним

Щоб білизна була ідеально чистою після прання, знадобиться звичайний нашатирний спирт, який можна знати у першій ліпшій аптеці (а, можливо, і у вашій домашній аптечці). На одне прання знадобиться всього 40 мл нашатирю. Відміряйте необхідний об’єм і залийте засіб прямо у барабан пральної машинки. Після цього можете спокійно запускати прання, засипавши в лоток для прального порошку навіть якийсь недорогий засіб.

Нашатирний спирт не тільки допоможе ідеально випрати речі, а й поверне одягу яскравість. Щодо запаху теж можете не перейматися — діставши речі з пралки, різкого аромату нашатирю ви точно не почуєте.

Завжди додавайте це, коли висаджуєте томати та перець - урожайність зросте у 5 разів!

субота, 25 березень 2023, 12:30

У березні у садівників розпочався сезон висадки розсади. Для того, щоб розсада приживилась і швидко росла її потрібно добре і правильно удобрювати, передають Патріоти України. Так, досвідчені садівники радять ніколи не висаджувати томати та перець без ...

Не робіть так! ТОП-3 помилки в макіяжі: Візажисти розповіли, що перетворює будь-яку жінку на простачку

субота, 25 березень 2023, 12:13

Візажисти розповіли, які помилки найчастіше допускаються в макіяжі. Такі промахи можуть перетворити будь-яку жінку на простачку, не врятують навіть стильні вбрання. Що ніколи не можна робити, читайте нижче, передають Патріоти України. Масивні брови, як...