Один простий засіб посилить ефект будь-якого прального порошку у кілька разів: Що треба додати у барабан

Більшість людей впевнені, що аби результат прання порадував, треба купувати лише дорогі пральні порошки. Від дешевого, мовляв, вау-ефекту очікувати не варто. Однак насправді це не зовсім так, передають Патріоти України.

Значно посилити ефект навіть найдешевшого порошку можна за допомогою одного простого засобу, який продається у будь-якій аптеці. Причому коштує такий "підсилювач" — копійки. Що це за бюджетний засіб, розповідає pixelinform.

Як зробити будь-який пральний порошок дуже ефективним

Щоб білизна була ідеально чистою після прання, знадобиться звичайний нашатирний спирт, який можна знати у першій ліпшій аптеці (а, можливо, і у вашій домашній аптечці). На одне прання знадобиться всього 40 мл нашатирю. Відміряйте необхідний об’єм і залийте засіб прямо у барабан пральної машинки. Після цього можете спокійно запускати прання, засипавши в лоток для прального порошку навіть якийсь недорогий засіб.

Нашатирний спирт не тільки допоможе ідеально випрати речі, а й поверне одягу яскравість. Щодо запаху теж можете не перейматися — діставши речі з пралки, різкого аромату нашатирю ви точно не почуєте.

Скільки кави на день можна випити без шкоди для організму - думка науковців

середа, 27 вересень 2023, 18:56

Ви обожнюєте каву та випиваете по чотири, п’ять або навіть більше чашок цього напою на день? Певно вас хвилює питання "А чи не забагато кави я споживаю? Чи не позначиться це на моєму здоров’ї?" Дослідження показують, що люди, які п’ють каву, живуть дов...

Те, що першим побачите на картинці, розповість про ваш емоційний стан

середа, 27 вересень 2023, 18:10

Успіх наших справ і відносин безпосередньо пов’язаний з нашим емоційним станом. Тому корисно час від часу визначати свій домінуючий настрій, передають Патріоти України. Виберіть один образ, який ви бачите на ілюстрації та прочитайте його значення. Ви ш...