Один з найбільш простих способів почистити праску всього за 30 секунд

Якщо на підошві праски з'явився нагар, він запросто може зіпсувати улюблені речі, залишившись на них. Особливо якщо речі світлі, нерідко потім їх вже ніяк не врятувати, передають Патріоти України.

Тому від цього нагару потрібно якомога швидше позбавлятися! Але як зробити це швидко, просто і без спеціального засобу? Є один дуже простий і ефективний спосіб — таблетка для посудомийної машини.

Включаємо праску на максимальну температуру і чекаємо, поки вона нагріється. Якщо у вас включена автоматична подача пари, її необхідно відключити. Коли підошва праски розігрілася, беремо таблетку для посудомийної машини і, злегка натискаючи на неї, натираємо таблеткою підошву. Нагар дуже просто і швидко немов би стирається гумкою.

Потім протираємо підошву паперовою серветкою, будьте обережні, якщо праска все ще гаряча. Тепер залишилося тільки прибрати нагар в парових отворах за допомогою ватної палички, і ви отримаєте абсолютно чистеньку праску. А нижче ви можете подивитися відео про те, як почистити праску від нагару всього за 30 секунд.

Шерсть збирається за секунди: Лайфхак для всіх, у кого мешкають коти в будинку

понеділок, 3 жовтень 2022, 12:09

Щасливі власники домашніх вихованців знають, що вони приносять у будинок не тільки радість, а й плями та дуже багато шерсті. Котяча шерсть в оселі може покривати меблі та підлогу. Прибирати її щоразу - ще те завдання. Полегшити цю проблему допоможе оди...

Що ви першим побачили на картинці, розповість, наскільки ви вірна людина

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:07

Психологічний тест на характер допоможе дізнатися про себе деякі таємниці всього за 2 хвилини. Цей тест-ілюзія працює на підсвідомості та дає практично сто відсотковий результат на відміну від стандартних тестів-опитувальників, на які ми так чи інакше ...