Огородникам на замітку! Кропива у поміч: Як правильно підгодувати перець на грядці

Для того щоб урожай перців порадував городників, рослини потрібно підгодовувати, передають Патріоти України.

Своїми секретами поділилися автори «Моя дача. Сад і город», зазначивши, що коли перці нарощують листя, то їм потрібний азот. У цьому може допомогти тижневий настій кропиви чи трави. А коли перець зацвів, то йому потрібний фосфор та калій.

Для приготування підживлення беруть 2 столові ложки рибного борошна і змішують із 8 літрами води. При нестачі фосфору листя стають фіолетовими.

При нестачі калію радять зробити настій золи: 150-мілілітрову склянку золи змішують із 10 л води та настоюють добу. Якщо квітки відвалюються і верхнє листя маленьке, то підживлюють борною кислотою — 1 чайна ложка на 10 літрів води.

Городникам на замітку! Як позбутися слимаків та равликів на городі і захистити врожай

понеділок, 27 червень 2022, 23:45

Слимаки та равлики - надокучливі шкідники, чий слиз псує рослину, на яку потрапляє. Окрім того, це нічні тварини, тому часто навіть запеклий городник може не здогадуватись про масштаб проблеми, якщо тільки не відвідує ділянку увечері. Розповідаємо про ...

Курси англійської або репетитор: що краще вибрати

понеділок, 27 червень 2022, 20:05

Вивчати англійську мову буде правильніше в Англії чи Америці. Зрозуміло, це має сенс і щодо інших англомовних країн. Але тоді доведеться змиритись із виникненням місцевого акценту. Якщо поїздка за кордон не планується, а вивчити мову потрібно, то ...