Омолоджує і виглядає фантастично! Різнорівневий боб - найкраща стрижка для красивого об’єму волосся (фото)

Якщо ви хочете змінити своє життя - поміняйте зачіску. Нова стрижка допоможе вам не тільки змінитися зовні, але змінити своє сприйняття навколишнього світу, а також кардинально поміняти ставлення оточуючих. Боб - стрижка, яка як ніяка інша підійде для зміни образу. Таку зачіску може дозволити собі жінка будь-якого віку, передають Патріоти України.

Сучасні стилісти постійно вдосконалюють цю зачіску. У новому сезоні пропонуються різноманітні образи і моделі бобу. У нашій підбірці ми розглянемо кілька образів цієї модної зачіски і запропонуємо найбільш трендові моделі у 2020 році.

Чому ж багато жінок віддають перевагу саме даній стрижці?

По-перше, вона універсальна. Стрижка чудово виглядає на прямому і на кучерявому волоссі, підходить жінкам різних типів: і романтичним дівчатам, і діловим жінкам, і світським левицям. Універсальність стрижки пояснюється тим, що боб має безліч варіантів, часто зовсім не схожих один на одного.

По-друге, вона практична. На відміну від багатьох інших стрижок, традиційний боб не вимагає зусиль з укладання і догляду і зберігає форму протягом тривалого часу.

По-третє, стрижка боб – виглядає досить природньо. Ми рідко усвідомлюємо, що успіх нашого спілкування з іншими людьми безпосередньо залежить від враження, яке ми справляємо. Чим менше деталей в нашому образі викликає роздратування співрозмовника, тим ефективніше і успішніше буде спілкування.

Боб з видовженими бічними пасмами, безумовно, є одним з найцікавіших і стильних сучасних варіантів стрижки. Укладання подібної стрижки може бути різною, залежно від вашого настрою і ситуації. Наприклад, можна гладко витягнути волосся, а можна укласти волосся з ефектом легкої недбалості, щоб надати зачісці ультрамодний акцент.

Якщо ви шукали гарну і непідвладну часу стрижку, то ви потрапили на потрібну статтю! Вам потрібно спробувати одну зі стрижок боб. Боб залишається найпопулярнішою стрижкою з року в рік, лише трохи змінюється кожен сезон, вносячи нотки модних трендів.

А вам подобається така стрижка?

Чому під холодильником з'являються калюжі та як зарадити проблемі

неділя, 24 вересень 2023, 5:43

Через ракетні обстріли з боку Росії, минулої осені та зимою українці жили в умовах постійних відключень світла. Однією з ключових проблем під час відсутності світла є збереження продуктів харчування, оскільки без електрики холодильник швидко втрачає хо...

Як врятувати мед, що зацукрився - хитрий трюк

субота, 23 вересень 2023, 21:09

У натурального меду термін зберігання практично безмежний. Так відбувається через те, що продукт має особливий хімічний склад. Однак, коли мед деякий час постоїть, він зацукрюється. У такому випадку використовувати його в кулінарії стає складно, переда...