Оптизмізм чи відчуття загрози? Те, що першим побачите на картинці, розповість про ваш емоційний стан

Успіх наших справ і відносин безпосередньо пов’язаний з нашим емоційним станом. Тому корисно час від часу визначати свій домінуючий настрій, передають Патріоти України. Виберіть один образ, який ви бачите на ілюстрації та прочитайте його значення.

Скрипка

Ви шукаєте спокій і мир, і не налаштовані на активний бізнес і сильні емоції. Ви не хочете вдаватися в ситуацію і починати щось нове. В даний момент у вас не найкращий емоційний стан.

Жінка

Ви енергійні в даний час. Ви готові до нових справ і стосунків. Вам все цікаво, і подобається все нове. У вас оптимістичний настрій і позитивний емоційний стан.

Чоловік

Ви знаходитесь насторожі. Однаково доброзичливі з роботою і відпочинком. Ви нейтральні в цей період часу і зайняли позицію очікування.

Доріжка

Ви або обставини — вибір зроблено. Він резюмував певні дії. Ви знаходитесь на межі змін у своєму житті. У вас діловий емоційний стан. Ви сповнені рішучості докласти зусиль для успішного досягнення своєї мети.

Те, що першим ви побачите на картинці, розкриє причину вашого занепокоєння і стресу

четвер, 2 лютий 2023, 16:09

Цей тест - один із способів, за допомогою якого люди можуть розкрити те, чого не знають про особистість, характер і долю. Він дозволить виявити причини, які змушують вас нервувати і тривожитися, передають Патріоти України. Почуття тривоги або пригнічен...

Правило п’яти хвилин змінить ваше життя: Як швидко прибрати у ванній кімнаті

четвер, 2 лютий 2023, 15:12

Зазвичай, прибирання у ванній - та іще морока. Тут господині треба і раковину гарно помити, і ванну/душ, і унітаз, і дзеркало, і підлогу. А ще є полички з усілякими дрібничками… Словом, часу на це все піде немало. Але, тільки якщо ви не знаєте про "пра...