Ось як прибрати слід від кухля на дерев'яному столі - допоможе копійчаний засіб

Час від часу на будь-якому дерев'яному столі з'являються неохайні на вигляд розводи і плями від кухлів. Позбутися таких забруднень буває досить складно, передають Патріоти України.

Однак існує один безпрограшний і простий спосіб боротьби з прикрими слідами від посуду. Вам знадобиться лише придбати в магазині тюбик найдешевшої зубної пасти — про агресивну і дорогу "хімію" можете забути.

Запам'ятайте цей спосіб

Нанесіть дешеву пасту на твердий бік губки для миття посуду або старої зубної щітки й акуратно потріть місце забруднення. Намагайтеся терти без надмірно сильного тиску, оскільки це по суті не потрібно.

Потім видаліть залишки бруду і пасти спершу вологою чистою ганчіркою, а потім сухою — так дерево не роздується занадто сильно.

Важлива примітка: дешева зубна паста також легко і просто видалить бруд з кухлів, келихів і підошов будь-якого взуття, зокрема кросівок.

Користуйтеся зазначеними рекомендаціями, і вам більше не доведеться думати про те, як з мінімумом витрат привести до ладу дерев'яний стіл.

Буде танути в роті! Секрети, які дозволять приготувати найніжніший гуляш

п’ятниця, 23 лютий 2024, 11:15

Обсмажте шматочки м'яса на сильному вогні протягом кількох хвилин, щоб утворилася скоринка. Це "запечатає" соки всередині м'яса, тому воно залишиться м'яким і соковитим, передають Патріоти України. Для свинини підійде будь-яка рослинна олія. Для ялович...

З таким тістом пельмені будуть найсмачнішими - секрет в одному компоненті

п’ятниця, 23 лютий 2024, 10:09

Пельмені потребують затрат часу, але вони неймовірно смачні. Мало хто зможе відмовитися від порції з ними. Переважно роблять акцент на фарші, а тісто роблять прісним. Але є кулінарний секрет покращення смаку. Пельмені будуть збирати найкращі слова вдяч...