Ось навіщо досвідчені господині посипають поверхню духовки сіллю

Багато хто помічає, що зберегти духовку чистою при частому її використанні досить складно. На стінках техніки обов'язково утворюється жирний наліт, який не кожний хімічний засіб зможе побороти, передають Патріоти України.

Це призводить до витрачання великої кількості часу на різні порошки і губки. При цьому немає гарантії 100% чистоти. Саме тому досвідчені господині поділилися простим способом очищення духовки.

Так, мийним засобом може виступити звичайна кухонна сіль, яку розсипають по поверхні духовки. Потім духовку нагрівають при невисокій температурі, приблизно в 100 градусів.

Сіль при цьому повинна стати золотистого відтінку. Як тільки вона дійшла до цього стану, духовку необхідно вимкнути і почекати, поки вона не охолоне.

Потім приступаємо до другого етапу, коли сіль прибираємо за допомогою щітки. Потім, протираємо всі поверхні мильною ганчіркою. Ви здивуєтеся, як легко відійде жирний наліт.

Городинкам на замітку: Обов'язково зробіть це перед посадкою цибулі під зиму - і результат вас приголомшить

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:28

У осінньої висадки цибулі на дачі є свої плюси та мінуси. Досвідчені городники радять тим, хто вирішив це зробити перед настанням холодів, додатково обробити цибулини, передають Патріоти України. Автори «Дачника» стверджують, що спосіб обробки цибулі ...

А ви це знали? Чому небезпечно постійно відкладати будильник вранці

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:09

Нерідко буває, що вранці, коли дзвонить будильник, ми відкладаємо свій підйом, переводячи його на новий час - якщо розібратися, таким чином ми самі створюємо собі неприємності, пов'язані як з психологічним, так і фізичним здоров'ям, передають Патріоти...