Сучасні сумки, такі різноманітні за формою і призначенням, ведуть свій рід від звичайного полотняного або шкіряного мішечка. Наші далекі предки складали в нього гроші та інші цінні дрібниці, а потім носили на поясі, щоб завжди мати під рукою, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.
Відтоді сумка зазнала дивовижних метаморфоз, перетворившись на безліч різнорідних аксесуарів: від крихітного клатча до значної валізи або баула. Однак призначення предмета залишилося колишнім: зберігати хазяйське добро, оберігаючи його від сторонніх очей і чужих жадібних рук.
Цілком природно, що дуже швидко вмістилище матеріальних скарбів оточили численні прикмети. Більша частина з них наказує, як саме треба поводитися з сумкою, щоб вона не втратила свого містичного призначення привертати грошові потоки і примножувати хазяйське багатство. Ті, хто не бажає збідніти, ніколи не ставлять свої саквояжі та рюкзаки на підлогу, не кладуть на стіл барсетки та ридикюлі, не користуються дірявими аксесуарами.
Однак забобонні люди знають і ще одну хитрість для залучення на свій бік фінансової удачі. Вони наповнюють свої сумки особливими талісманами, що приманюють гроші.
Досі відвідуєте продуктові магазини частіше, ніж хотілося, тому що овочі і фрукти у вашому холодильнику псуються надто швидко? Тоді дочитайте до кінця, передають Патріоти України. Фудблогерка Емі Кросс у своєму Instagram поділилась чудовим лайфхаком зі...
Якщо скористатися такими підручними засобами, вам не доведеться мити холодильник, неприємний запах зникне, як і не було, передають Патріоти України. Наразі літо, а світло вимикають настільки часто, що продукти в холодильнику псуються дуже швидко. І щоб...