Остання цифра року вашого народження розкриє таємницю вашого життя!

Вважається, що рік вашого народження прийшов згори. І душа його вибирає невипадково, передають Патріоти України.

Остання цифра року вашого народження особливо значуща. Їй протегує одна з п’яти основних стихій. І ваша стихія визначає важливі моменти у вашій долі. Звичайно, можна не ставитися до цього серйозно. Але перевірити цікаво, чи не так?

За давнім китайським календарем, на який орієнтується східний гороскоп, в кожен момент часу на Землі панує одна з п’яти основних стихій – Дерево, Вогонь, Земля, Повітря, Вода. Астрологи впевнені, що ці стихії мають потужний вплив не тільки на природу, але і на характер людини. Вони визначають її душевну організацію, звички і уподобання.

В якому році ви народилися? Візьміть останню цифру року вашого народження і дізнайтеся про себе щось новеньке!

Земля (остання цифра року народження – 8 і 9)

Люди елемента Землі надійні і терплячі. Сили землі наділяють їх відповідальністю по відношенню до близьких людей. У них багато амбіцій, але при цьому вони ідеалістичні. Приземлені, проблеми вирішують поетапно і на тверезу голову. У них добре розвинена інтуїція.

Навколишні люди намагаються рівнятися на «землян», оскільки у них добре розвинені морально-етичні цінності. Люди землі цінують етику і дисципліну, а також вміють використовувати власні ресурси з розумом завдяки своєму досить консервативному характеру. Люди Землі знаходяться в хороших стосунках з грошима. Уміють бачити багато речей з точки зору їх перспективності. Бувають стримані в емоціях, але також потребують того, щоб їх любили. «Землянам» не вистачає крапельки авантюризму і жвавості. Бувають жорстокими і впертими.

Вони хочуть все контролювати і часто керуються виключно своєю вигодою та інтересами. Найбільше в житті їх лякає невідомість, причому аж до виникнення панічних атак і депресії.

Крім того, «землянам» рекомендується триматися подалі від болотистої місцевості з підвищеною вологістю.

Земля є центром, який відповідає за зміну сезонів.
Колір землі – жовтий, і вона асоціюється з травною системою, зокрема з селезінкою і шлунком.

Вогонь (остання цифра року народження – 6 і 7)

Люди Вогню завжди жадають пригод і ніколи не відмовляться досліджувати щось нове. Це дуже активні та енергійні особистості з задатками відмінних керівників, вони люблять конкурувати і вигравати.

Люди Вогню, як правило, дуже привабливі, вони не виносять самотності, вважаючи за краще оточувати себе людьми і постійним рухом.

Крім того, вони вкрай прив’язані до близьких і всілякими силами підтримують будь-які родинні зв’язки. Вогненних людей відрізняє висока самооцінка і впевненість у собі, вони розумні і доброзичливі, рішучі і ефектні, а також не позбавлені ораторського таланту. Недоліки “вогненних” людей – це їхня агресивність і надмірне прагнення досягти цілей будь-якими способами. Крім того, вони надмірно емоційні і страждають недоліком терпіння. Егоїстичні і надто амбітні. Рідко зважають на інших людей.

Самим же людям вогню рекомендується триматися подалі від надлишкового тепла і не піддаватися сплескам емоцій.

Вогонь – це південь,
Сезон – літо.
Колір вогню – червоний, він пов’язаний із судинною системою і серцем.

Дерево (остання цифра року народження – 4 і 5)

Люди, що народилися під заступництвом дерева, дуже щедрі. Вони твердо дотримуються своїх принципів в плані етичної поведінки, люблять досліджувати світ і аналізувати інформацію, а ще вони відрізняються рідкісною силою переконання.

Люди дерева дуже артистичні й креативні, що нерідко проявляється в усьому, до чого вони можуть докласти свою руку. Вони працьовиті і завжди шукають для себе якесь заняття, прагнучи постійно бути зайнятими і вважаючи, що праця – це найкраще застосування своїх сил. Впевненість в собі – це одна з найкращих їх рис. «Дерев’яні люди» завжди вдячні за все, що у них є, і не намагаються гнатися за надмірностями або стрибнути вище власної голови, хоча сфера їх інтересів вельми обширна і різноманітна.

Вони вірні друзі і ніколи не ведуть себе егоїстично, є ідеальними командними працівниками і дуже співчутливі до інших людей. До недоліків людей дерева можна віднести їх марнотратство. Вони грішать тим, що можуть брати на себе більше задач, ніж можуть впоратися, і тому нерідко перевантажують себе роботою, що не йде на користь нікому. Іншими словами, людям дерева варто повчитися ставити собі обмеження і правильно розраховувати сили.

У певних умовах вони можуть стати надмірно залежними від інших і навіть загубитися в натовпі, багато в чому таке можливо тільки через їх пасивність і деякк повільність.

Дерево взаємопов’язане з жовчним міхуром і печінкою. Представникам цього елемента слід уникати місцевості, де переважають сильні вітри.

Дерево – це схід,
Сезон – це весна,
Колір – зелений.

Вода (остання цифра року народження – 2 і 3)

Люди води, вважаються людьми чарівними і чуйними, а також вони вміють співчувати. Вони дуже гнучкі і відмінно вміють плисти за течією. Крім того, вони розумні і креативні. У людей води приголомшлива уява, і вони не бояться її використовувати. Серед них чимало відмінних філософів і мислителів, вони дуже незалежні і найчастіше освоюють кілька професій.

Представники води мають ідеальні навички спілкування і можуть бути дуже переконливими. Також слід зазначити їх видатні здібності в сфері дипломатії. Вони дуже інтуїтивні і здатні вловити те, що залишається поза увагою інших людей.

Це хороші організатори і не менш хороші виконавці, вони вміють помічати особливі таланти оточуючих людей і надалі допомагати їм їх розвивати. Люди води можуть бути замкнутими і нещирими і ніколи не діляться своїми секретами з іншими. Крім того, за ними помічені виражені схильності до маніпулювання.

Вони завжди і в усьому намагаються знайти простий і легкий вихід, так як відрізняються певною пасивністю і нерідко потурають як своїм, так і чужим примхам. Чому їм варто повчитися – так це міцно стояти на своїх ногах і йти власним шляхом.

А ще людям води слід уникати занадто водних місць, як би парадоксально це не звучало.

Вода – це північ.
Сезон – зима,
Колір – чорний.
Вода пов’язана з кістковою і видільною системами.

Метал (остання цифра року народження – 0 і 1)

“Металеві” люди дуже живучі, незалежні і самостійні, що обумовлено їх потужною силою характеру.

Вони люблять себе, але при цьому вміють дбати і поважати інших. Вони, як правило, досить стримані, але при зовнішньому тиску активно і непохитно відстоюють себе і свою точку зору.

Представники цього елемента прагнуть до упорядкованості і вважають за краще баланс, рівновагу і чистоту у всіх сенсах слова. Їх відрізняє надійність і рішучість, хоча часом вони тримаються дещо відсторонено, не намагаючись бути частиною натовпу.

Коли люди металу знають, що вони шукають і хочуть, то їх рішучості можна позаздрити, адже перешкоди і невдачі ніколи не можуть змусити цих людей звернути з шляху, а всі проблеми вони вміють вирішувати з легкістю. У них немає страху перед самотністю, а єдине, що вони хочуть від соціуму – це визнання їх досягнень і успіхів.

Серед недоліків людей металу можна відзначити їх періодичну імпульсивність. Свідомо чи підсвідомо всі вони володіють непереборною тягою до розкоші, грошей і влади. Нерідко вони можуть бути впертими і вести себе необгрунтовано.

Будучи керівниками, люди металу досить вимогливі і хочуть, щоб підлеглі максимально відповідали їхнім високим стандартам і очікуванням.

Метал – це захід.
Сезон – осінь.
Колір металу – білий.
Метал асоціюється з дихальною системою і легенями.

Виберіть один ключ на картинці - і ви дізнаєтеся, які двері відчиняться для вас у майбутньому

четвер, 21 вересень 2023, 18:15

Ваш вибір розповість вам багато про найближче майбутнє та майбутні події. А саме, ключ є символом секрету, а також відкриття одного та закриття іншого розділу в житті. Пройдіть цей цікавий особистісний тест і дізнайтеся, яка нова сторінка чекає на вас ...

Це важливо знати: Скільки можна зберігати закрутки і коли продукти стають непридатними

четвер, 21 вересень 2023, 17:15

В Україні триває війна і є ймовірність, що буде дефіцит товарів та здорожчання продуктів. Інколи під час аварійних відключень встає запитання,, що приготувати собі поїсти. Інші господині ретельно готуються до зими й роблять консервацію, передають Патрі...