От у чому проблема! Психологічний тест розповість про вашу глибоку травму

Психологія грає в нашому житті величезну роль. Навіть незначний момент, якому ви не надали значення, може відбитися на майбутньому і побудові особистості, передають Патріоти України.

Найчастіше психологічні травми ми отримуємо в дитинстві. Психологічний тест допоможе визначити, що ховається у вашому минулому. Подивіться на картинку і оберіть зображення, спираючись на свою інтуїцію.

  1. Близькі люди в дитинстві не надали вам достатньо любові. Ви шукали їх визнання і схвалення, але не отримували бажаного. Як результат, у дорослому житті у вас дуже занижена самооцінка. Вас дуже хвилює критика у вашу адресу.
  2. Хтось із ваших близьких колись не зміг виправдати вашої довіри. З тих пір ви бачите у всьому обман і несправедливість. Ви припинили довіряти людям, оскільки в дитинстві батьки не виконували своїх обіцянок. Через це може не складатися особисте життя, і існують проблеми у спілкуванні з протилежною статтю.
  3. У дитинстві ви відчували себе аутсайдером. Ваші однолітки вас недооцінили, і не хотіли спілкуватися. Тому слова схвалення вам мало знайомі. Ви звикли все робити самотужки, покладаючись тільки на свої сили. У дорослому житті ви прагнете бути кращим у всьому, щоб довести свою значимість.
  4. Ваша травма з дитинства - це втрата близької людини. Страх чергової втрати супроводжує вас протягом усього життя. Зараз ви боїтеся втратити свою другу половинку, тому часом проявляєте надмірну нав'язливість зі свого боку.

От у чому секрет! Як приготувати курячі стрипси, які будуть смачнішими, ніж у KFC

субота, 13 квітень 2024, 12:12

Головною особливістю стрипсів є апетитна скоринка, яка в поєднанні з ароматними спеціями та м’ясом нікого не залишить байдужим. Основна проблема приготування страви пов’язана з паніровкою. Але насправді все набагато простіше, ніж здається, передають Па...

Секрет досвідчених господинь! Що додати до малосольних огірочків, щоб вони хрумтіли

субота, 13 квітень 2024, 11:15

Кожна господиня має свої хитрощі, які вона використовує під час засолювання огірків. Хтось шукає дубове листя, інші відкривають холодильник, де на них чекає гірчиця, треті вирушають у сад, щоб нарвати листочки вишні, передають Патріоти України. Є ще од...