От у чому секрет! Деруни не будуть темніти, якщо в них додати цей продукт

Якщо ви любите деруни, тоді вас зацікавить інформація про збереження апетитного кольору картоплі. Золотистий колір є бажаним для страви порівняно з невиразним чи навіть сіруватим. Досвідчені кулінари знають секрет привабливих дерунів, а ми поділимось ним з вами, передають Патріоти України.

Подробиці

Кулінари рекомендують до тертої картоплі відразу додавати терту цибулю. Саме вона допоможе зберегти колір. На 1 кг картоплі потрібно 1 цибулину.

Є також інші інгредієнти, які можуть виконати цю місію: кефір, лимонний сік, сметана. Просто в невеликій кількості підмішайте до картоплі. Буквально 1-2 ст.л. Іноді навіть молоко підливають. Важливий момент — борошно. Не сипте її багато. Потрібно знати міру. Якщо додати більше потрібного, тоді у вас будуть масивні овочеві оладки, а не апетитні та хрусткі деруни.

А ви це знали? Чи можна кип'ятити одну і ту ж саму воду двічі

вівторок, 23 липень 2024, 0:20

Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, чому воду не можна кип'ятити двічі? Для чаю чи кави лікарі часто радять використовувати таку воду, яка кипіла тільки раз. Тобто чайник щоразу потрібно оновлювати, виливаючи залишки, передають Патріоти України. Л...

Знизити тиск в домашніх умовах можливо! ТОП-3 напої, які потрібно пити гіпертонікам

понеділок, 22 липень 2024, 23:20

Часто гіпертонію називають "тихим вбивцею", оскільки її симптоми настільки поширені, що люди плутають хворобу з перенапруженням чи втомою. Однак, якщо вони повторюються знову і знову, потрібно відвідати лікаря. А ще нормалізувати стан допоможуть деякі ...