От у чому секрет! Два інгредієнти зроблять фрикадельки соковитими та смачними

Рецепти фрикадельок в основному відрізняються набором спецій, а не складом компонентів.

Він залишається практично сталим. Це досить проста страва, але її також можна покращити. Особливо це актуально, якщо фрикадельки виходять сухими на смак.

Подробиці

Деякі інгредієнти дійсно псують смак фрикадельок та роблять їх сухими. Покращити їх можна, якщо замінити деякі компоненти.

Досвідчені кулінари не рекомендують додавати до фаршу хліб. Аналогічно це стосується яєць та молока. Саме ці продукти роблять фрикадельки сухими. Така взаємодія між продуктами та фаршем.

Замість названих продуктів рекомендується додавати до фаршу більше цибулі. Так, саме вона здатна зробити його соковитішим та смачним.

Якщо є в холодильнику вершки, то вони також потрібні. Додайте зовсім трохи до фаршу. А от вершкове масло не рекомендується додавати.

Спробуйте провести експерименти та подивіться на результат. Фрикадельки точно стануть значно апетитнішими.

Це справді працює! Як зберегти полуницю свіжою якнайдовше

неділя, 16 червень 2024, 17:57

Полуниця, якщо зберігати правильно, може лежати в холодильнику протягом тижня. Читайте поради, як вибирати, мити, зберігати полуницю, передають Патріоти України. Ретельно вибирайт полуницю. Купуючи ягоду, ретельно її огляньте, щоб виявити несвіжу. Плям...

Чому банани треба їсти щодня: Лікарі розповіли про користь цих фруктів

неділя, 16 червень 2024, 17:14

Банани - ситні та солодкі фрукти, які слід постійно включати до свого раціону, передають Патріоти України. Справа в тому, що в плодах багато вітамінів та мікроелементів, які позитивно впливають на стан організму. При цьому достатньо з’їдати лише один ф...