От у чому секрет! Як підібрати свій ідеальний колір волосся і кому категорично не можна фарбуватися в чорний

Часом так кортить кардинально змінити імідж та перевтілитися з блондинки у брюнетку чи пофарбувати свої русі коси у рудий. Але не завжди очікування збігаються з реальністю, тож перш ніж записуватися у перукарню, слід зважити усі "за" і "проти", передають Патріоти України.

Успішне перевтілення не завжди вимагає кардинальної зміни образу: іноді доречнішим буде підкреслити вашу природну красу. Як саме це зробити, розповідає нью-йоркська колористка Дана Іонато.

Підступна платина

Улюблена багатьма блондинками платина насправді дуже рідко кому личить. Якщо ви хочете перефарбуватися в цей колір, ваші очі мають бути максимально виразними, вії - довгими і пухнастими, брови - яскравими, а шкіра при цьому - ідеальною і матово-білою. І навіть за дотримання всіх зовнішніх умов платиновий відтінок може старити. Дівчатам зі світлими очима і світлим волоссям краще освіжити образ пшеничними відтінками.

Чарівний шоколад

Жінкам із темним волоссям найкраще підійдуть відтінки кави, шоколаду та горіха. Можна погратися з рудим підтоном. Або ж зупинитися десь посередині між натуральним кольором і рудим, обравши бурштиновий варіант. Головне не експериментувати з блондом і уникати попелястих відтінків. Така фарба на каштановому волоссі може мати неохайний вигляд.

Сонячний рудий

Домогтися чудового рудого кольору на волоссі нелегко. Однотонний помаранчевий матиме дешевий вигляд. Ефектний вигляд він має тільки під час складного фарбування в три тони, коли найтемніший з коренів плавно перетікає у світлі кінчики. Дівчатам з дуже світлою шкірою будь-які фокуси з червоним кольором заборонені. А ось для тих, у кого шкіра смаглява, чудово підійдуть кольори червоного дерева, червоного вина або сливи.

Загадковий чорний

Цей небезпечний колір стоїть поряд із попелястим. Ніколи не варто перефарбовуватися в брюнетку дівчатам з тонким волоссям. Чорний ще більше візуально "прорідить" ваші коси. А посічене волосся в чорному кольорі може створити неохайний вигляд. До того ж чорний підкреслить акне і зморшки. Перефарбуватися в брюнетку можна лише молодим дівчатам з ідеальною шкіро

З цими продуктами картопля "в мундирі" буде в сто разів смачнішою - кидайте просто до каструлі

субота, 30 вересень 2023, 12:28

Дієтологи повторюють, що картопля "в мундирі" - це найздоровіший спосіб приготування цього овоча. Але багато хто вважає, що така страва не смачна. Виявляється, треба просто знати, як її правильно варити, передають Патріоти України. Щоб картопля в мунди...

Виберіть пиріг за формою - та дізнайтесь, яка ви особистість

субота, 30 вересень 2023, 12:10

Вчені вважають, що між нашою особистістю та підсвідомістю існує прямий зв’язок. Навіть вибираючи форму пирога, ми діємо не випадково, а так, як нам велить наше внутрішнє "я". Пропонуємо вам пройти швидкий тест та дізнатися, до якого типу особистості ви...