От у чому секрет! Як повернути м'якість махровим рушникам і як зробити так, щоб вони залишалися м'якими

Махрові рушники є невіддільною частиною нашого повсякденного комфорту у ванній кімнаті. Однак з часом вони можуть стати жорсткими та грубими, що значно знижує їхню приємність у використанні, передають Патріоти України.

Важливо знати, як правильно доглядати за ними, щоб зберегти їх м'якість на довгий час, а також як відновити м'якість, якщо вони вже встигли втратити її, інформує Ukr.Media.

Основні помилки у догляді за махровими рушниками:

  • Використання порошку для прання замість рідкого засобу, що ускладнює повне виполіскування і призводить до забивання волокон тканини.
  • Прання рушників разом з іншою білизною та перевантаження пральної машини, що заважає вільній циркуляції води та мийного засобу.
  • Вибір невідповідних програм прання, включаючи занадто гарячі режими, що сприяють зношуванню тканини, та економічні режими, при яких тканина погано виполіскується.
  • Сушіння під прямим сонячним промінням, що може сприяти жорсткості рушників.

Щоб відновити м'якість жорстких рушників, можна використовувати наступні методи:

  • Замочування у міцному сольовому розчині (2-3 ст. ложки солі на 5 л води) на 2-3 години.
  • Прання з віджимом не більше 800 оборотів при температурі 40 градусів з додатковим полосканням. За хорошої погоди віджимання можна знизити до 400 обертів.
  • Додавання у відсік з рідким мийним засобом 2 ст. ложки харчової соди та 1.5 ст. ложки простої солі для пом'якшення води.
  • Використання силіконових губок або м'ячиків для прання, доданих безпосередньо до барабана пральної машини.
  • Прогладжування праскою з парою після сушіння для розпушування волокон.

Регулярне застосування цих рекомендацій не тільки допоможе повернути м'якість рушникам, які вже стали жорсткими, а й запобігатиме цій проблемі в майбутньому.

Повторення процедури замочування в сольовому розчині рекомендується за перших ознак втрати м'якості, зазвичай досить двох-трьох таких процедур. Ці прості кроки допоможуть зберегти ваші махрові рушники м'якими та приємними на дотик на довгі роки.

Психологічний тест! Виберіть колір і дізнайтеся, що на вас чекає в особистому житті

субота, 13 квітень 2024, 17:08

Психологічні тести у картинці здатні багато розповісти про людину. Адже вони ґрунтуються на аналізі підсвідомості, оскільки саме вона дуже впливає на те, що ви бачите, передають Патріоти України. Цей психологічний тест розповість, що на вас чекає в осо...

От у чому секрет! Як приготувати курячі стрипси, які будуть смачнішими, ніж у KFC

субота, 13 квітень 2024, 12:12

Головною особливістю стрипсів є апетитна скоринка, яка в поєднанні з ароматними спеціями та м’ясом нікого не залишить байдужим. Основна проблема приготування страви пов’язана з паніровкою. Але насправді все набагато простіше, ніж здається, передають Па...