От у чому секрет! Як правильно розморожувати рибу, щоб вона була смачною і не розвалювалась під час приготування

Рибу дуже зручно заморожувати. Така заготівля виручає в ті моменти, коли потрібно швидко приготувати щось на обід або вечерю. Але щоб продукт мав гарний вигляд та смак - його потрібно правильно розморожувати, передають Патріоти України.

Про те, як потрібно розморожувати рибу, розповіла фудблогерка з нікомrecepty_smachno_ в Instagram. Бгато людей роблять це неправильно. Рибу можна заморожувати лише раз. Тому якщо ви дістали продукт з морозилки – його потрібно одразу готувати.

Не можна розморожувати рибу в теплій воді, а особливо, в гарячі воді. Висока температура сприяє тому, що білок починає згортатись. В результаті – риба розвалюється на сковорідці і виходить дуже сухою.

Не можна розморожувати рибу за допомогою мікрохвильовки – продукт втрачає свої харчові та смакові властивості.

Найкраще розморожувати рибу в холодній воді. При цьому, продукт потрібно загорнути в харчову плівку або поліетиленовий пакет.

Покрокова технологія розморожування риби:

1. Дістаньте продукт з морозилки.

2. Помістіть у глибокий посуд з холодною водою.

3. Поставте миску на нижню полицю холодильника. Перепади температури будуть не такими різкими, і всі корисні речовини збережуться.

Ідеально на вечір! Соковиті курячі ніжки в духовці для ситного обіду

вівторок, 28 травень 2024, 18:56

Саме курячі ніжки найкраще готувати на обід. Вони чудово поєднуються з будь-яким гарніром та салатом. А для того, щоб м'ясо після запікання не було сухим, його потрібно правильно замаринувати. Ідея приготування соковитих курячих ніжок в духовці опублік...

Оцінять всі! Найпростіший спосіб запекти курку з хрусткою скоринкою

вівторок, 28 травень 2024, 18:07

Курка та скоринка - ідеальний тандем. Кулінари та господині просто отримують задоволення, коли все виходить так, як вони хотіли. Не будемо удавати, що й нас це не цікавить. Хрустка скоринка курки можна вважати делікатесом. Найпростіший спосіб жодним чи...