От у чому секрет! Як приготувати капучіно з високою молочною пінкою, використавши мікрохвильову піч

Звучить неймовірно, але для приготування смачної кави зовсім не обов’язково мчати до магазину побутової техніки за кавоваркою останнього покоління, передають Патріоти України.

Подробиці

Натомість використовуйте звичайну мікрохвильову піч, яка напевно є на вашій кухні.

Крім мікрохвильової печі стануть у нагоді також банка і підходяща до неї кришка, які можна використовувати в мікрохвильовій печі.

Тепер можна приступати до приготування кави.

Наповніть банку молоком 2% жирності приблизно наполовину, після чого закрийте її кришкою і енергійно потрясіть.

Відразу ж, як ви перестанете збовтувати молоко, відправляйте його в мікрохвильову піч – спочатку на 30 секунд із закритою кришкою, потім ще на такий самий час, але вже без кришки.

Винахідливі господарки, які не раз користувалися цим способом для приготування капучіно, запевняють, що в результаті ви отримаєте відмінне спінене молоко.

Готовий продукт можна сміливо використовувати для приготування кави з молочною пінкою.

ТОП-5 секретів, які допоможуть вам покращити смак фаршу

неділя, 26 травень 2024, 12:14

Досвідчені господині намагаються завжди готувати фарш самостійно, тому що в цьому випадку завжди можна контролювати не тільки якість продукту, але і безпосередньо впливати на смак страви. Проте з м’ясом не завжди вдається працювати ідеально. Тому варто...

Сніданок за хвилину: Як швидко приготувати яєчню в мікрохвильовці

неділя, 26 травень 2024, 11:07

Зранку немає часу ні на що. Навіть того чаю не завжди можна ковтнути, але ж їсти також хочеться. Не гайте час з гарячими сковорідками. Яєчню можна зробити в мікрохвильовці лише за одну хвилину. Розповідаємо далі в статті про цей спосіб. Потрібну вам та...