От у чому секрет! Петрушка зійде щитом: перед посівом зробіть це - і втомитеся стригти пишну зелень

Виростити соковиту запашну зелень досить просто, варто лише дотримуватися простих рекомендацій, передають Патріоти України.

Невдовзі весна. Саме її початок – найгарячіша пора для підготовки до садово-городніх робіт. І вже в березні можна сіяти багато овочів, зелені, висаджувати плодово-ягідні дерева. До ранньої городини також відноситься петрушка, яка не боїться заморозків і швидко зійде, якщо її посіяти на початку весни. Розповідаємо, коли і як правильно посіяти зелень, щоб вона швидко і рясно зійшла.

Як сіяти петрушку, щоб вона зійшла рясно і швидко: найкращі місяці за посівним календарем

  • Період висівання. Найкраще висівати петрушку у відкритий ґрунт, коли земля вже повністю розтала і добова температура повітря становить не менше п’яти градусів. Також можна стежити за місячним календарем. Найсприятливішими для висівання петрушки будуть березень-квітень і початок травня у дні зростаючого місяця.
  • Підготовка ділянки для петрушки. Найкращим місцем буде сонячна ділянка, бо зелень дуже любить світло.
  • Полив. Петрушка любить помірну вологу, не варто її сіяти на місцях, де ґрунтові води знаходяться близько до поверхні.
  • Ґрунт. Перед висіванням петрушки ділянку варто удобрити органікою чи мінеральними добривами, які можна придбати в магазині.
  • Підготовка насіння. Перед посівом насіння петрушки краще замочити на добу в теплій воді. І упродовж доби воду варто змінювати 3-4 рази. Таким чином зелень зійде рясніше і набагато швидше.
  • Посів і догляд. Спочатку треба підготувати ділянку до посіву. За два дні добре полийте ґрунт, щоб земля гарно увібрала воду. Насіння треба сіяти на глибину до 2 сантиметрів, не надто густо, щоб паростки не затіняли одне одного. Відстань між борознами повинна бути до 20 сантиметрів. Деякі садівники висівають зелень зигзагом, тоді петрушка матиме більше вільного місця для свого росту.
Джерело: ТСН.ua

Що робити, щоб деруни не розвалювалися

четвер, 13 червень 2024, 18:13

Якщо ви також любите деруни, тоді вміння їх готувати дуже потрібне. На перший погляд, все надзвичайно просто та зрозуміло. Треба потерти картоплю, додати кілька інгредієнтів та швидко посмажити деруни. А що ж робити, якщо вони вирішили розвалюватися, п...

Навіщо заливати печінку окропом на 2 хвилини: Ось якою вийде страва

четвер, 13 червень 2024, 17:12

Якщо продукт деякий час полежить у молоці, то він втратить гіркоту і набуде ніжності. Однак досвідчені господині ще заливають печінку окропом. Такий спосіб замочування має кілька переваг перед “молочним”. По-перше, він забирає менше часу. По-друге, стр...