От у чому секрет! Що додати в сметану, щоб миттєво перетворити її на майонез

Майонез - смачний, але не найкорисніший соус. Багато консервантів та інших добавок позбавляють страву багатьох благотворних властивостей, передають Патріоти України.

Подробиці

Крім того, деякі гурмани скаржаться на “ненатуральний” смак майонезу. Всі вищезгадані причини змушують кулінарів шукати альтернативу популярному соусу.

І вона існує. Ідеальну заміну майонезу можна приготувати на основі сметани: вийде набагато смачніше та корисніше.

Які інгредієнти додати до сметани

Для перетворення кисломолочного продукту на альтернативний варіант майонезу знадобляться два інгредієнти: варене яйце і гірчиця.

Щодо першого компонента, то білок не потрібен: взяти потрібно лише жовток, після чого ретельно подрібнити його.

Бажано, щоб жовтий інгредієнт був твердим: з нього має вийти порошок, а не «водичка». Таким чином, витягувати жовток варто тільки з яйця, яке було попередньо зварене круто.

А ось гірчицю треба використовувати не в сухому, а в пастоподібному вигляді. Досить 1 ч. л. цього компонента на тарілку сметани.

Ретельне перемішування всіх інгредієнтів призведе до появи соусу, який, на відміну від майонезу, є більш натуральним та ніжним.

Варто знати! Чому не слід прати в пральній машині за температури 40 градусів

середа, 29 травень 2024, 18:57

Хоча може здатися, що прання за 40 градусів економне, а також не пошкоджує більшість тканин, насправді, запускати цей популярний серед українців режим в пральній машині не варто. Наші бабусі та мами часто повторювали одне старе правило: делікатну і зле...

А ви це знали? Що краще, випити фреш чи з’їсти фрукт

середа, 29 травень 2024, 18:44

Хоча соки можуть стати зручним джерелом вітамінів і рослинних хімічних речовин, їм все ж не вистачає харчових волокон та інших поживних речовин, які містяться в шкірці та м’якоті цілих фруктів. Коли приходить час обирати між склянкою фруктового соку та...