От у чому секрет! Що покласти в молоко, щоб швидше його скип’ятити

Молоко - дуже корисний напій. Однак при довгому термічному впливі продукт втрачає свої властивості. Тому сотейник, заповнений молочною рідиною, не варто тримати на плиті більше двох хвилин, передають Патріоти України.

Подробиці

Проте молоко доходить до кипіння досить довго. У подібній ситуації молодим господаркам знадобиться спосіб, який прискорить процес. Представниці старшого покоління знають, який додати інгредієнт, щоб і заощадити час, і зберегти користь молока.

Секретний інгредієнт

Додайте в молоко трохи цукрового піску. Невеликий обсяг солодкого продукту не сильно змінить смаку напою, проте дозволить йому значно швидше дійти до кипіння.

Знімати сотейник з плити можна буде через кілька хвилин після того, як ви включили конфорку.

За рахунок незначної тривалості термічної обробки в молоці збережуться всі корисні речовини та мікроелементи. При цьому напій все одно буде гарячим.

Якщо господиня боїться, що молоко, що швидко закипіло, втече, верхню внутрішню частину посуду можна покрити маслом.

Варто знати! Чому не слід прати в пральній машині за температури 40 градусів

середа, 29 травень 2024, 18:57

Хоча може здатися, що прання за 40 градусів економне, а також не пошкоджує більшість тканин, насправді, запускати цей популярний серед українців режим в пральній машині не варто. Наші бабусі та мами часто повторювали одне старе правило: делікатну і зле...

А ви це знали? Що краще, випити фреш чи з’їсти фрукт

середа, 29 травень 2024, 18:44

Хоча соки можуть стати зручним джерелом вітамінів і рослинних хімічних речовин, їм все ж не вистачає харчових волокон та інших поживних речовин, які містяться в шкірці та м’якоті цілих фруктів. Коли приходить час обирати між склянкою фруктового соку та...