От у чому причина! Яка помилка може зробити картопляне пюре сірим

Прикро, коли смачне та улюблене пюре набуває неприємного сірого кольору. Виглядає вкрай неприємно. Насправді воно повинно бути білого чи жовтуватого кольору. Є одна помилка, яка може стати причиною, чому пюре змінює колір, передають Патріоти України.

Подробиці

Обов’язковим компонентом пюре є молоко. Саме воно надає приємний смак та робить консистенцію ніжною. Але й до нього є певні вимоги. Молоко потрібно додавати теплим.

Якщо додати до пюре холодне молоко, воно стане сірим. Або заздалегідь дістаньте молоко з холодильника, або нагрійте його. Проте доводити до кипіння не треба. Цей кулінарний секрет допоможе зберегти колір пюре. Воно буде апетитним та смачним. Головне — пам’ятати, що молоко потрібно додавати виключно теплим.

Буде танути в роті! Секрети, які дозволять приготувати найніжніший гуляш

п’ятниця, 23 лютий 2024, 11:15

Обсмажте шматочки м'яса на сильному вогні протягом кількох хвилин, щоб утворилася скоринка. Це "запечатає" соки всередині м'яса, тому воно залишиться м'яким і соковитим, передають Патріоти України. Для свинини підійде будь-яка рослинна олія. Для ялович...

З таким тістом пельмені будуть найсмачнішими - секрет в одному компоненті

п’ятниця, 23 лютий 2024, 10:09

Пельмені потребують затрат часу, але вони неймовірно смачні. Мало хто зможе відмовитися від порції з ними. Переважно роблять акцент на фарші, а тісто роблять прісним. Але є кулінарний секрет покращення смаку. Пельмені будуть збирати найкращі слова вдяч...