От в чому секрет! Що треба зробити, щоб одяг перестав линяти при пранні

Вам знайома кольорова вода в процесі прання? Отже, певні речі з вашого гардеробу линяють. Це може бути будь-яка одежина - майка, шорти, джинси, улюблений светр чи нова спідниця. Є кілька порад щодо цієї неприємності. Якщо дотримуватись рекомендацій, одяг перестане линяти, передають Патріоти України.

Що треба зробити

Найперше розділіть речі за кольорами. Чорні, білі та червоні завжди мають бути окремо. Не допускайте, щоб вони разом попали до пральної машини.

Далі потрібно закріпити фарбу. Для цього покладіть нові речі на кілька годин у воду з сіллю. На 1 л рідини кладуть 1 столову ложку солі. Такий спосіб підійде для віскозних, лляних та бавовняних тканин.

Для тканин з шовку та шерсті можна застосувати оцет. На 1 л води доливають 1 столову ложку оцту 9 %. Замочують на деякий час речі, а потім перуть у чистій воді звичайним способом.

Ці народні способи перевірені не одним поколінням господинь. Їм можна довіряти. З ними проблема речей, які линяють, буде вирішена.

Дізнайтесь, який магічний дар ви отримали в день свого народження

вівторок, 6 червень 2023, 18:12

Збігів не існує. Все в нашому світі відбувається з якоюсь метою, передають Патріоти України. До речі, з точки зору алхімії, окультизму і нумерології дата вашого народження – не випадковий набір цифр. Вона свідчить про чарівний дар, який ви отримали, ко...

Перевірте себе! На якій із цих картинок найдружніша сім’я?

вівторок, 6 червень 2023, 17:14

Психологи стверджують, що відносини з людьми завжди закладаються нашою родиною в дитинстві і часто визначають, як ми бачимо світ. Пропонуємо вам перевірити свою логіку та інтуїцію, відповівши на просте запитання, передають Патріоти України. Подивіться ...