Переклеювати шпалери не доведеться - видаліть сліди ручки за пару хвилин

Візьміть 1 ч. л. оцтової есенції (не оцту!) і на кінчику чайної ложки - марганцівку. Розмішайте, передають Патріоти України.

Ватяну паличку просочіть в розчині, нанесіть на шпалери з ручкою. Залиште на хвилину, видаліть злегка вологою ганчіркою.

Якщо раптом з якоїсь причини марганцівка до кінця не пішла зі шпалер, то просто змочіть ватний диск аптечним перекисом водню 3 %.

І протріть шпалери. Вони будуть як нові!Це зовсім не проблема! Переклеювати шпалери вам не доведеться. Просто видаліть ручку без сліду всього за пару хвилин.

Візьміть 1 ч. л. оцтової есенції (не оцту!) і на кінчику чайної ложки — марганцівку. Розмішайте.

Ватяну паличку просочіть в розчині, нанесіть на шпалери з ручкою. Залиште на хвилину, видаліть злегка вологою ганчіркою.

Якщо раптом з якоїсь причини марганцівка до кінця не пішла зі шпалер, то просто змочіть ватний диск аптечним перекисом водню 3 %. І протріть шпалери. Вони будуть як нові!

Стародавній рецепт довголіття - він такий простий, що гріх ним не скористатися!

четвер, 21 вересень 2023, 15:14

Пропонуємо скористатись вам рецептом, який допоможе надовго зберегти здоров’я! Вже через декілька днів ви будете почуватись бадьоро! Цей рецепт допоможе відновити правильне функціонування внутрішніх органів, передають Патріоти України. Рецепт почали за...

Це справді працює! Як відчистити ванну від застарілого нальоту, бруду і іржі - метод прибиральниць

четвер, 21 вересень 2023, 14:43

Через жорстку воду, постійну вологість та невчасне прибирання ванна покривається нальотом, брудом та іржею. Більшість господарів надають перевагу хімічним засобам для прибирання, вважаючи, що вони ефективніше впораються з цією проблемою, передають Патр...