Перець чи туфля? Перше побачене на картинці розкаже, наскільки ви товариська людина

Наскільки ви комунікабельні? Легко вмієте налагодити контакт з людиною? Або ви все ж відчуваєте труднощі у взаємодії з оточуючими?

Комунікабельність – це позитивна риса особистості, завдяки якій вдається вибудовувати конструктивний і взаємозбагачуючий діалог з співрозмовником або успішно взаємодіяти з цілим соціумом. А дізнатися, наскільки ви комунікабельні, допоможе психологічний тест, на основі картинки-ілюзії, передають Патріоти України

Подивіться на картинку і скажіть, що ви побачили першим:

  • перець
  • червону туфлю.

А тепер настав час дізнатися про рівень вашої комунікабельності.

Якщо ви побачили червоний перчик

Це говорить про те, що ви не сильно комунікабельні. Вам важко побудувати відносини як з оточуючими, так з колегами і друзями. Так, друзі у вашому житті присутні, але все ж самотність вам ближче до душі. Ви б спокійно змогли жити вовком-одинаком десь на безлюдному острові, і ніхто б вам не потрібен був.

Якщо вас запитають, що ви оберете – вечір в галасливій компанії друзів або за книгою на дивані в стінах свого будинку, то ви оберете другий варіант. Або ви б віддали перевагу відпочинку за містом, далеко від міського шуму і суєти. В такій самоті немає насправді нічого поганого, в розумних межах, звичайно.

Але все ж таки, ви живете в суспільстві, тому потрібно вміти пристосовуватися і вчитися комунікувати, хочеться вам цього чи ні. Бажаючи усамітнитися і відгородитися від усіх і вся, ви сильно ризикуєте. Можна втратити всі зв’язки і тихо збожеволіти на самоті.

Червона туфля на підборах

Ви відкрита людина, яка не відчуває ніяких проблем у спілкуванні як з друзями, так і з зовсім незнайомими вам людьми. Перекинувшись парою-трійкою слів, про вас складається враження як про своє серед своїх. Вас вважають душею компанії, і ви пишаєтеся цим. У вас багато друзів і знайомих, з якими ви любите проводити час.

Бажаючи зробити ще більше враження на людей своєю відкритістю, ви ризикуєте перегнути палицю і вийти за рамки дозволеного. З боку це може виглядати дещо безглуздо. Навчіться тримати язик за зубами, коли того вимагають обставини. Якщо зможете зупиняти себе, коли потрібно, тоді і станете відмінним співрозмовником, а головне забезпечите себе від зайвої уваги до себе і засудження за спиною.

Не люблять гуляти: Які породи собак підійдуть лінивим господарям

п’ятниця, 24 березень 2023, 18:49

Один з головних аргументів проти того, щоби завести собаку, навіть якщо ви мріяли про це все життя, є необхідність щодня гуляти з твариною. Дощ, мороз, нестерпна спека, сильний вітер – все одно доведеться зранку і увечері виводити улюбленця на прогулян...

Як використовувати марганцівку в городі - ці лайфхаки дачникам варто брати на замітку

п’ятниця, 24 березень 2023, 18:14

Марганцівка - це перманганат калію, відомий своїм синьо фіолетовим відтінком при розчиненні у воді. Призначень у марганцівки кілька, але в цьому матеріалі ми зупинимося на тому, що можна удобрювати марганцівкою, передають Патріоти України. Марганцівка...