Перевірте інтуїцію! Яка з цих жінок бреше? Мало кому вдається вказати правильну відповідь

Міжособистісний зв'язок - це не тільки вимовлені нами слова, які і так підлягають різним видам інтерпретації. Те, що ми думаємо і хто ми є - все це пов'язано також з відношенням тіла і навіть найменших жестів. Правильне читання цього типу сигналів значно полегшує життя, але цієї можливості просто треба навчитися, передають Патріоти України.

Невербальна мова іноді може розповісти більше, ніж тисяча слів. Людина говорить одне, але її поведінка або вираз обличчя можуть вказувати на щось зовсім інше. Чи можете ви читати такі незрозумілі повідомлення? Це можна дуже легко перевірити. Просто вирішіть головоломку.

На малюнку ми бачимо одну і ту ж жінку, але в чотирьох різних позах. Завдання полягає в тому, щоб на основі її жестів визначити, коли вона бреше. Хто з них щось приховує? Виберіть лише один варіант.

Жінка — 1

Її відкриті долоні вказують на те, що вона сама по собі дуже відкрита людина, і, швидше за все, не терпить брехні. Деякі люди не довіряють тим, хто сильно жестикулює під час розмови, але це, зазвичай, відбувається абсолютно неусвідомлено і нічого конкретного не означає. Вона точно не брехуха.

Жінка — 2

Поза її тіла вказує на те, що вона занадто підозріла. Нервовий тик, заснований на тому, щоб тримати себе за вухо, може вказувати на те, що вона хоче вас обдурити, або, принаймні, спробує не сказати до кінця правду. Вона може, але зовсім не обов'язково, що саме вона від вас щось приховує.

Жінка — 3

Все вказує на те, що це ідеальний вибір. Вона вміє терпляче слухати і аналізувати кожне сказане вами слово. Підтримка підборіддя є найкращим доказом цього. Це щира жінка, у неї немає причин брехати.

Жінка — 4

Мова її тіла вказує на те, що саме вона може бути брехухою. Про це свідчить непомітний, але істотний сигнал. Експерти не сумніваються в тому, що прикривати свій рот — це перший сигнал того, що від вас щось приховують. З усіх варіантів цей здається найочевиднішим.

Скільки кави на день можна випити без шкоди для організму - думка науковців

середа, 27 вересень 2023, 18:56

Ви обожнюєте каву та випиваете по чотири, п’ять або навіть більше чашок цього напою на день? Певно вас хвилює питання "А чи не забагато кави я споживаю? Чи не позначиться це на моєму здоров’ї?" Дослідження показують, що люди, які п’ють каву, живуть дов...

Те, що першим побачите на картинці, розповість про ваш емоційний стан

середа, 27 вересень 2023, 18:10

Успіх наших справ і відносин безпосередньо пов’язаний з нашим емоційним станом. Тому корисно час від часу визначати свій домінуючий настрій, передають Патріоти України. Виберіть один образ, який ви бачите на ілюстрації та прочитайте його значення. Ви ш...