Перевірте себе! Десь на картинці сховався папуга - знайде його найуважніший

Більшість з представників флори і фауни, а особливо останні - природжені майстри в справі маскування. Наприклад, тих же домашніх павучків іноді так важко знайти: їх знаходять тільки під час генерального прибирання або випадково, передають Патріоти України.

Також і папуга у нашій сьогоднішній грі: він прийняв цілком звичайну для себе і будь-якої іншої птиці позицію на представленому зображенні. Але при цьому, що цікаво, його вкрай важко виявити неозброєним оком!

Уважно подивіться на зображення

Перед тим, як почнете досліджувати картинку в пошуках потайного пернатого друга, увімкніть на телефоні або комп'ютері секундомір. Три, чотири, п'ять, починайте шукати!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Підказка нижче.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

А ось де він!

На перший погляд - все дуже непросто. Але якщо придивитися, то неважко помітити пернатого шпигуна. Який красень!


Білизна сохнутиме вдвічі швидше - простий лайфхак

неділя, 5 лютий 2023, 8:30

Взимку, а тим більше в умовах частих відключень електроенергії, особливо важливо, щоб випрана білизна висохла швидко. Є один цікавий лайфхак, що сприятиме висушуванню речей удвічі швидше. Спосіб дуже простий і його активно використовують жителі Велико...

Психологічний тест: Оберіть кота на картинці - і дізнайтеся, яка ваша риса шкодить щастю в стосунках

неділя, 5 лютий 2023, 8:14

Наш характер багатогранний і складається із набору особистісних якостей. Пропонуємо пройти візуальний тест, який допоможе вам зрозуміти, яка риса вашого характеру може негативно вплинути на ваші стосунки з коханою людиною, передають Патріоти України. Щ...