Перевірте себе! Десь на картинці сховався папуга - знайде його найуважніший

Більшість з представників флори і фауни, а особливо останні - природжені майстра в майстерній справі маскування. Наприклад, тих же домашніх павучків іноді так важко знайти: їх знаходять тільки під час генерального прибирання або випадково, передають Патріоти України.

Також і папуга у нашій сьогоднішній грі: він прийняв цілком звичайну для себе і будь-якої іншої птиці позицію на представленому зображенні. Але при цьому, що цікаво, його вкрай важко виявити неозброєним оком!

Уважно подивіться на зображення

Перед тим, як почнете досліджувати картинку в пошуках потайного пернатого друга, увімкніть на телефоні або комп'ютері секундомір. Три, чотири, п'ять, починайте шукати!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Підказка нижче.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

А ось де він!

На перший погляд - все дуже непросто. Але якщо придивитися, то неважко помітити пернатого шпигуна. Який красень!


Не робіть так! Помилка, через яку печінкові котлети розпадаються

п’ятниця, 19 липень 2024, 11:07

Зазвичай при приготуванні котлет використовують змішаний фарш - свинину і яловичину, передають Патріоти України. Однак іноді господині мають бажання виявити оригінальність та урізноманітнити своє меню. Цікавою стравою можна назвати печінкові котлети. В...

Це справді працює! Одна хитрість, яка зробить борщ смачнішим

п’ятниця, 19 липень 2024, 10:14

Український борщ - це, перш за все, страва, яка є національною в українській кухні, передають Патріоти України. Є багато варіантів приготування борщу. Кожна господиня вважає саме свій варіант його приготування найправильнішим та найсмачнішим. Навіть в ...